YTO 404 комплект странични шестерен ляв и десен, номер на частта: E300. 38. 143 E300. 38. 144
New

YTO 404 комплект странични шестерен ляв и десен, номер на частта: E300. 38. 143 E300. 38. 144

BGN 92.80

В магазина


За Трактор YTO 404
Името на детайли : странична обратно (лява и дясна)
Брой детайли : E300. 38. 143 E300. 38. 144

Основни свойства

Тип:
детайли на градински инструменти
Номер На Модела:
E300. 38. 143 E300. 38. 144
търговска марка:
Агроталк
is_customized:
Yes

Избор на купувачи