2017 нов моден стил деликатно цвете роза Кристал и планински кристал, брошки за жени сватбени и вечерни рокли, сватбени брошки игли
New

2017 нов моден стил деликатно цвете роза Кристал и планински кристал, брошки за жени сватбени и вечерни рокли, сватбени брошки

BGN 5.00
BGN 6.05

В магазина


Основни свойства

Тип Елемент:
Брошки
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
201521
търговска марка:
РАО
Материал:
Планински кристал
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Тип Брошки:
Брошки

Избор на купувачи