[SA] нови оригинални специални продажба електромагнитен клапан Festo CPV14-BS-5 / 3G 1/8 spot 176057
New

[SA] нови оригинални специални продажба електромагнитен клапан Festo CPV14-BS-5 / 3G 1/8 spot 176057

BGN 204.00
BGN 252.45

В магазина


* * Нов оригинален специален електромагнитен клапан Festo CPV14-BS-5 / 3 G 1/8 176057 Spot

Основни свойства

силата на:
Соленоид
Номер На Модела:
електромагнитен клапан
Температура на околната среда:
Нормална Температура
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Налягане:
вакуум
Размер На Пристанището:
-
Материал:
Сплав
Структура:
Регламент
Медийни файлове:
електромагнитен клапан

Избор на купувачи