Neoglory планински кристал дълги виси обеци за жени, бижута, подаръци за Рожден Ден 2018 Нов J5 WST
New

Neoglory планински кристал дълги виси обеци за жени, бижута, подаръци за Рожден Ден 2018 Нов J5 WST

BGN 13.00
BGN 17.57

В магазина


Марка бижута Neoglory материал платиновое покритие точка капка обици основният камък планински кристал размер на 8.5*2 см моден стил

Основни свойства

Основният Цвят На Камъка:
Бял
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Платиновое Покритие
Материал:
Планински кристал
търговска марка:
Неоглори
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
WJ153016E
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи