Безплатна доставка shitou 00730 обеци, бижута овални мъниста издълбани тибетски сребърни виси на жените Подарък 1 двойка може да избере
New

Безплатна доставка shitou 00730 обеци, бижута овални мъниста издълбани тибетски сребърни виси на жените Подарък 1 двойка може

BGN 13.00
BGN 19.17

В магазина


shitou 0022 18 мм натурален Лазурит капково виси обеци 14 K / 20 US$ 24.68 / бр
shitou 0020 14 мм бял сладководни перли топката обеци 2 " дълги US$ 12.68 /бр
shitou 0018 елегантен лилав Keishi Keshi листенце перлени обеци 925 Сребърна кука US$ 17.68 /бр
shitou 0016 12mm таити черно Паун морска мивка Перлена обица 14k / 20 US$ 23.68 / бр
shitou 0014 необичаен бял Кейши Кеши барокови перлени обеци 925 Сребърна кука US$ 39.68 /бр
shitou 0021 14x20mm естествен опушен кварц обеци 14 K / 20 Leverback US$ 19.68 / бр
shitou 0019 10 мм кръгъл сребърен бял сладководни перли обеци 925 сребро US$ 17.68 /бр
shitou 0017 14 мм бял сладководни перли обеци 925 US$ 23.68 / бр
shitou 0015 5pcs 12mm White Coin Pearl болтающиеся Обици Сребро 925 проба US$ 18.68 /бр
shitou 0013 19 мм натурална монета pearlescent обеци US$ 19.68 /бр
shitou 0012 Black Rainbow Drip Pearl обеци 925 US$ 17.68 / бр
shitou 0010 8 мм естествена граненое колелото Аметист обеци 925 Сребърна кука US$ 11.68 /бр
shitou 008 черен син Овалния монета клъстер сладководни перли, Обици Сребро 925 проба US$ 18.68 /бр
shitou 006 натурална бяла монета перлени обеци 14 K / 20 US$ 23.68 / брой
shitou 003 18 мм лилаво перли фасетиран аметист капково обеци 925 Si US$ 18.68 /бр
shitou 0011 фасетиран кръгла 12 mm естествен опушен кварц Обици Сребро 925 проба US$ 13.68 /бр
shitou 007 12 мм бял сладководни перли обеци 925 сребро US$ 27.68 /бр
shitou 005 12 mm фасетиран кръгъл Лунен камък колие обици сребро 925 проба US$ 13.68 /бр
shitou 002 Natural 20mm Star Amethyst Обици Сребро 925 проба US$ 16.68 /бр
shitou 001 18 мм граненая сиво монета Лабрадорит Обици Сребро 925 проба US$ 16.58 /бр

Основни свойства

Тип Обеци:
Обеци-Капки
Тип Елемент:
Обеци
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Материал:
Нефрит
Тип На Метали:
Сребро
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
Обеци

Избор на купувачи