Сладолед, коледни подаръци 3D настолни лампи за дневна Дистанционно докосване 3D нощни лампи Lamparas De Mesa Настолна лампа
New

Сладолед, коледни подаръци 3D настолни лампи за дневна Дистанционно докосване 3D нощни лампи Lamparas De Mesa Настолна лампа

BGN 20.00
BGN 31.20

В магазина

[xlmodel] - [продукти] - [31199] Най-популярни 22,50 US $ 22,50 US $ 22,50 US $ 22,50 US $ 22,50 US $ 22,50 US $ 23,00 US $ 22,50 US $ 23,00 US $ 23,00 [xlmodel] - [custom] - [31204] Най-популярен режим на превключване : докосване / дистанционно управление Спецификации : 1. Входно напрежение : 4.5 V-5 V2. Входна мощност : USB кабел (включен) или 3 x AA батерии (не са включени) 3. Изходна мощност : 2-2,5 W4. Основен размер на ABS : 3,46 х 3,46 х 1,65 инча / 8,8 х 8,8 х 4,2 см5 USB кабел : 150 см / 59 инча 6. Тегло : около 0,35 kg / 0,77 lb Пакетът включва : 1 x акрилна плоча1 x ABS основа1 x USB кабел1 x Pretty Box [xlmodel] - [снимка] - [0000] Снимки на продукта [xlmodel] - [по поръчка] - [31120] Най-популярни Grtis 1. Os artigos sero enviados dentro de 7-14dias aps o pagamento cancellado. 2. Ns no responsvel para seu direito alfandegrio. 3. Enviamos para toodo o mundo, с изключение на alguns pases e APO / FPO. 4. Артикули geralmente лева 20-30dias teis para receber. Pagamento Ns aceitamos плаща aqui. Тодос ос принципас cartes de crdito, така че aceitos atravs правят COMPROMISSO вторичен процес на обработка на пагаменто. Reembolso e devoluo Se voc no estiver satisfafeito quando voc recebe seu artigo, Por favor devolv-lo no prazo de 7dias para uma substituio ou o dinheiro de volta. Обратна връзка Ns mantemos altos padres de excelncia e nos esforamos para a satisfao do cliente! Se voc no estiver satisfafeito com nossos artigos, Por favor, no hesite em contactctar-no no tempo antes de deixar feedback feedback negativo ou debate aberta no express. Porque ns podemos ajud-lo e dar-lhe uma boa soluo, obrigado!

Основни свойства

Име на марката:
kakaxi
Включени ли са крушки:
Да
Приложение:
Спалня
Цвят на корпуса:
Черен
Сертифициране:
CCC
Посока на сянката:
Нагоре и Надолу
Номер на модела:
Настолна лампа за смяна на 7 цвята. Тип на основата
Може да се регулира:
Не
Материал на корпуса:
PVC
Тип на щепсела:
Няма
Напрежение:
90-260V
Тип на превключвателя:
Превключвател за включване / изключване с докосване
Източник на светлина:
LED крушки
Стил :
Традиционен
Край:
Няма
Източник на захранване:
AC
Техника:
Покрит
Цвят на рамката:
Бял
Тип на сянката:
Без сянка
Мощност:
0-5W
Материал:
Акрил
Тип артикул:
Лампи за маса. Гаранция

Избор на купувачи