SFP transceiver 155 млн Двухнаправленный, 1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/1550nm RX, LC 40km, с DDM, 0C~+70C
New

SFP transceiver 155 млн Двухнаправленный, 1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/1550nm RX, LC 40km, с DDM, 0C~+70C

BGN 57.60

В магазина

8
В
Неизправност TX
Вино
2.5
В
Температура На Съхранение
Tc
-40
+85
°C
Работна Влажност
-
5
85
%
Препоръчителни Условия За Експлоатация
Параметър
Символ
Минута
Типичен
Макс
Единица за измерване
Работна Температура На Корпуса
Търговски
Tc
0
+70
°C
Работна обувки
-40
+85
°C
Захранващо Напрежение
CWCS
3.0
CWCS
В
Нисък
0.
SFP transceiver 155 млн Двухнаправленный, 1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/1550nm RX, LC 40km, с DDM, 0 C~+70 C
Характеристики до 155 Mbit / s скорост на трансфер на данни 1310 нм FP лазер и пин фотоприемник за 40 км пренос съвместимост с SFP MSA и СФФ-8472 с симплексной розетка LC или SC цифров инструмент за мониторинг на вътрешно калибриране или външна калибровка + 3,3 в единния източник на захранване работна температура на корпуса търговско : от 0°C до +70 ° промишлена : от -40°C до +85°C съвместим с Ro HS
Прилагането на SDH STM-1, S-1.
Радиостанцията се състои от три секции : лазерен предавател FP, PIN фотодиод, интегриран с трансимпедансным предусилителем (TIA) и блок управление MCU. Всички модули отговарят на изискванията за безопасност на лазера тип I.8
В
Спецификация Диагностика
Параметър
Обхват
Единица за измерване
Точност
Калибриране
Температура
От 0 до + 70
°C
±3°C
Вътрешен / Външен
От -40 до + 85
Напрежение
От 3.0
CWCS
В
Нормален
0
0.вход PECL, вътрешно свързан с променлив ток и оканчивающийся. оптична мощност се стартира в SMF.
Абсолютен Максимум Оценки
Параметър
Символ
Минута
Макс
Единица за измерване
подаване на напрежение
CWCS
-0.0 до 3,6
В
±3%
Вътрешен / Външен
Ток Преместване
От 0 до 100
ма
±10%
Вътрешен / Външен
Мощност TX
От -5 до -0
стока
±3 db
Вътрешен / Външен
Мощност RX
От -30 до -8
стока
±3 db
Вътрешен / Външен
Контакти.
Основната и електрическо оборудване
Параметър
Символ
Минута
Типичен
Макс
Единица за измерване
Tx Изключите Време На Отричане
t_on
1
мс
Tx Disable Твърди Time
t_off
10
МКС
Време на инициализация, включително нулиране на неизправност Tx
t_init
300
мс
За Одобрение На Неизправност Tx
t_fault
100
МКС
Tx Disable, За Да Възстановите
t_reset
10
МКС
Лос анджелесское време
t_loss_on
100
МКС
LOS De-твърди Time
t_loss_off
100
МКС
Тактова честота на последователно идентификатор
f_serial_clock
400
Khz
MOD_DEF (0 : 2) - високо
V H
2
CWCS
В
MOD_DEF (0 : 2) - Ниско ниво на
V L
0.

Основни свойства

търговска марка:
cne-lnk
Номер На Модела:
LNK-BSFP-155 МЛН.-40U
Скорост На Пренос На Данни:
155М
Дължина на вълната:
1550nm TX/1310nm RX & 1310nm TX/RX 1550nm
Предаване на разстояние:
40 км
съединител:
LC
Работна температура:
0°C~+70°C

Избор на купувачи