Леонід Шевчук,Почесний громадянин міста Малина, міський голова декількох скликань, директор Малинської ЗОШ №2:

— Маючи значний управлінський досвід як на рівні школи, так і на рівні міста, можу констатувати: у цей непростий для міста та країни час ситуація в Малині є і залишається контрольованою. Місто рухається уперед, розвивається. Це стосується і галузі освіти, де я нині працюю.

За останні роки в ремонти та сучасне оснащення шкіл і дитсадків міста були вкладені значні кошти. І це, незважаючи на те, що загалом у країні економічна криза, війна, а нині ще й значні бюджетні кошти «вимиває» світова епідемія страшного вірусу…

А хіба не слушним було рішення влади про часткове відшкодування вартості гарячого харчування учнів початкової школи? Погодьтеся, не всі родини можуть оплачувати стовідсотково такі обіди, а ще коли у сім’ї не один школяр. Тому я голосуватиму за діючого міського голову Олексія Шостака. Він, без сумніву, краща кандидатура на посаду міського голови новоствореної ОТГ.

Володимир Студінський,Почесний громадянин міста Малина, перший міський голова часів незалежної України, кандидат економічних наук, доктор історичних наук:

— Мені найбільше імпонує, що нинішній міський голова Олексій Шостак розвиває історико-краєзнавчий напрямок. Археологічні розкопки, проведення наукових конференцій, відкриття краєзнавчого музею — все це події не одного дня, а планомірна, систематична, щорічна робота. Малин позиціонує себе як місто з цікавим історичним минулим та стає привабливим для наших гостей і туристів. Я — малинчанин і однозначно підтримаю Олексія Григоровича на місцевих виборах.

Олександр Недашківський,військовослужбовець, заступник командира бригади, майор, учасник АТО:

— Я перебував на Сході України у зоні бойових дій із самого початку. Було важко, не вистачало спорядження, військового обладнання, іншого. Буквально через тиждень мого перебування на фронті я зустрів там Олексія Шостака, міського голову Малина. Він привіз багато таких потрібних нам речей. Знаю, що він постійно займається волонтерською роботою — без піару і розголосу. Тому і я, і мої бойові побратими підтримаємо діючого міського голову на цій посаді й під час нинішніх виборів.

Вікторія Бакланова, завідувачка дитячим відділенням Малинської міської лікарні:

— На цій посаді я пробула довгий час. Проте лише за канденцію діючого мера Олексія Шостака наше відділення для найменших пацієнтів стало комфортним та відремонтованим. Тут приємно перебувати і дітям, і мамам. Без перебільшення, нині воно є одним із найкращих в області. Не обділені увагою й інші відділення нашої лікарні. Багато з них відремонтовані, з’явилося й нове обладнання. Наприклад, пологове, куди останнім часом їдуть народжувати з інших районів і навіть областей. Одним словом, місцева галузь медицини наразі — у надійних руках. Тож я і мої знайомі, колектив із мого оточення голосуватимуть за майбутнє медицини, а значить — за Олексія Шостака.

Лариса Никитчук,директор Малинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної»:

— За останні роки відчутно поліпшився стан галузі освіти. Для прикладу візьмемо хоча б очолюваний мною заклад: відремонтовано капітально дах з утепленням, замінено вікна, у школі запроваджено один із передових науково-педагогічних проектів «Інтелект України». Наші учні залюбки працюють у сучасній шкільній медіатеці. Я вірю, що ми не зупинимося на досягнутому, що ці позитивні зміни продовжаться. Закликаю усіх підтримати Олексія Шостака. Я — за його кандидатуру!

Ігор Малинський, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту:

— Відколи в Малині очільником громади є Олексій Шостак, спорт вийшов на новий рівень. Це стосується не лише підтримки у проведенні щорічного Всеукраїнського турніру з вільної боротьби на призи нашого земляка, срібного призера олімпіади в Лондоні Валерія Андрійцева, а й інших заходів: відкритого турніру з пауерліфтингу імені Валерія Мельника, міжгалузевих змагань серед органіацій та підприємств міста. Приємно, що вихованці нашої ДЮСШ — переможці змагань обласного і всеукраїнського рівнів — отримують щомісячне грошове заохочення з міського бюджету. Тому діючого міського голову не можна не підтримати на нинішніх місцевих виборах. Я особисто голосуватиму за Олексія Шостака!

Іван Курдиш, ветеран органів внутріших справ:

— Як людина, в якої за плечима чималий життєвий і досвід роботи в міліції, хотів би звернути увагу на те, що в останні роки наше місто стало безпечнішим. Встановлено відеоспостереження з виведенням на пульт поліції. З’явилося освітлення на багатьох вулицях — навіть тих, де його не було багато років або й ніколи. Велика робота зроблена й щодо благоустрою парків. Пенсіонерам є куди вийти, є де відпочити. Приємно, що у фабричному парку в літній період звучить духова музика. А візьмемо питання вивезення сміття? Скрізь контейнери, чисто, все регулярно вивозиться новими сміттєзбиральними машинами. Отож, мій вибір наступної суботи, 25 жовтня, — нинішній міський голова Олексій Шостак. Закликаю усіх його підтримати!

Ольга Гура, зберігач фонду міського краєзнавчого музею, громадська активістка, еколог, поетеса, музикант:

— Давно знаю Олексія Шостака, в тому числі і на посаді діючого міського голови. Він завжди підтримує мої різноманітні починання. І не лише мої, а й моїх друзів, громадських активістів, просто небайдужих малинчан. Із ним ми легко знаходимо спільну мову, напрацьовуємо шляхи вирішення тієї чи іншої ситуації. Малинчани часто беруть участь у різних грантових конкурсах, при цьому вони завжди можуть заручитися підтримкою діючого очільника громади. На виборах я однознавчно проголосую за Олексія Григоровича.