Малинська ТВК оприлюднила виборчі списки кандидатів у депутати Малинської міської ради

Навіть побіжний перегляд їх (розміщених на офіційному сайті мерії) наштовхує одразу на кілька моментів для роздумів.

Перший — у багатьох політсил, які вирішили позмагатися за депутатські мандати у новій міській раді (повну назву її див. вище), явно кадрова криза.

Другий момент для роздумів — у раду цього скликання хочуть зайти навіть цілими сім’ями, ба більше — династіями: чоловік, дружина, їхні діти, брати, сестри…

Приміром, у списку партії «За майбутнє» другим номером іде колишній голова Малинської РДА Володимир Литвиненко, який був звільнений через корупційний скандал (отримання хабаря). Разом з ним у цьому ж списку й його брат Олег та дві жінки з таким же прізвищем. Перший номер списку Ірина Дмуховська веде з собою на вибори теж навряд чи однофамільця (див. №8 у списку). На мера цією політсилою висунутий нинішній керманич ТОВ «Малин Енергоінвест» Анатолій Корнійчук, а у списку кандидатів у депутати міської ради — і його дружина та, схоже, син. Про близьких до нього колег промовчимо. Крутій Оксана у цьому ж списку йде до ради в парі зі своїм чоловіком Володимиром Музою, відомими продавцями м’яса у Малині. А двоє Степаненків, чоловік та жінка, — просто однофамільці?

Малинська «Свобода» грішить подібним не менше. Лідер її Микола Поліновський теж включив до виборчого списку і свою дружину, і свого сина. І не тільки він…

Юрій Рудченко, який балотується в мери і йде першим номером у списку кандидатів у депутати міської ради від «Слуг народу», також хоче бачити поряд з собою в раді рідну людину — його дружина Анжела в списку під номером 9.

Лідер малинського «Голосу» Олександр Амерханян, який також іде і в мери, і під номером один у списку, веде з собою й дружину Тетяну…

З приємного, і це третій момент, — цього разу гендерна квота у всіх списках дотримана. Хай подекуди і за рахунок власних дружин.

Детальніший аналіз виборчих списків тих, хто збирається розбудовувати наше місто в найближчі п’ять років, — уже в наступних номерах. Можливо, і ви, шановні читачі, помітите там дещо цікаве.

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Малинської міської ради Коростенського району Житомирської області від політичної партії

«ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНА ПЛАТФОРМА НАДІЇ САВЧЕНКО»

(тут і далі — висунуті Житомирською обласною партійною організацією):

  1. Федоренко Василь Михайлович
  2. Сивко Юрій Володимирович
  3. Бойко Ірина Миколаївна
  4. Жусов Олег Вікторович
  5. Янишевський Дмитро Леонідович
  6. Олексієнко Віктор Васильович
  7. Марченко Олег Дмитрович
  8. Задорожній Олександр Вікторович
  9. Сорока Олексій Васильович
  10. Недашківський Аркадій Борисович
  11. Федоренко Любов Василівна
  12. Черних Леся Василівна
  13. Кириченко Раїса Анатоліївна
  14. Черних Андрій Сергійович
  15. Олексієнко Вячеслав Олександрович
  16. Кулаківська Юлія Миколаївна
  17. Олексієнко Наталія Володимирівна
  18. Целованський Олександр Віталійович
  19. Клименко Інна Борисівна
  20. Мельниченко Юрій Миколайович
  21. Закусило Лідія Володимирівна

 

від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»:

 

  1. Дмуховська Ірина Миколаївна
  2. Литвиненко Володимир Миколайович
  3. Корнійчук Юрій Миколайович
  4. Гордієнко Василь Васильович
  5. Гриб Ірина Дмитрівна
  6. Сорока Тетяна Миколаївна
  7. Хренова Валентина Яківна
  8. Дмуховський Олександр Михайлович
  9. Корнійчук Любов Михайлівна
  10. Чевельча Роман Васильович
  11. Литвиненко Олена Іванівна
  12. Мельник Леонід Васильович
  13. Крутій Оксана Вікторівна
  14. Литвиненко Олег Миколайович
  15. Шевченко Юрій Юрійович
  16. Недашківська Людмила Володимирівна
  17. Шевченко Тетяна Іванівна
  18. Задорожний Максим Анатолійович
  19. Муза Володимир Миколайович
  20. Нестеренко Микола Володимирович
  21. Павицька Тетяна Леонідівна
  22. Костюченко Костянтин Миколайович
  23. Литвиненко Олена Василівна
  24. Мельник Віктор Васильович
  25. Слєсарчук Олексій Анатолійович
  26. Степаненко Світлана Сергіївна
  27. Степаненко Василь Миколайович
  28. Фещенко Оксана Миколаївна
  29. Шпаченко Андрій Миколайович
  30. Мелещенко Іван Петрович
  31. Григорчук Ігор Юрійович
  32. Ничипоренко Олена Леонідівна
  33. Євдокименко Максим Анатолійович
  34. Пирожок Андрій Дмитрович

 

від політичної партії «НАШ КРАЙ»:

 

  1. Дмитренко Дмитро Васильович
  2. Ситайло Олександр Григорович
  3. Карпенко Сергій Васильович
  4. Приходько Ольга Василівна
  5. Костюченко Лариса Миколаївна
  6. Кашиця В’ячеслав Михайлович
  7. Гаєвський Петро Петрович
  8. Чушенко Сергій Васильович
  9. Конончук Валентина Петрівна
  10. Рудицька Олеся Ростиславівна
  11. Лукашенко Віталій Анатолійович
  12. Гончарук Антон Віталійович
  13. Савченко Володимир Юрійович
  14. Дорошук Тетяна Іванівна
  15. Гуцалюк Ольга Михайлівна
  16. Єщенко Руслан Миколайович
  17. Лось Вадим Олексійович
  18. Лісовський Юрій Володимирович
  19. Коваленко Світлана Василівна
  20. Майстер Світлана Анатоліївна
  21. Кибукевич Олександр Федорович
  22. Іваненко Павло Миколайович
  23. Чушенко Віталій Васильович
  24. Ліпей Надія Володимирівна
  25. Коваленко Світлана Василівна
  26. Сафранчук Сергій Петрович
  27. Євдокименко Валерій Петрович
  28. Кучинський Сергій Іванович
  29. Онищук Світлана Миколаївна
  30. Сивко Ольга Володимирівна
  31. Єщенко Микола Миколайович
  32. Гончаренко Галина Аркадіївна
  33. Савченко Микола Іванович
  34. Степанова Ганна Миколаївна

 

від Всеукраїнського об’єднання «Свобода»:

 

  1. Поліновський Микола Леонідович
  2. Дідківський Віталій Петрович
  3. Буц Юрій Сергійович
  4. Поліновський Євгеній Миколайович
  5. Дідківська Галина Володимирівна
  6. Гавриленко Людмила Василівна
  7. Антоненко Віктор Леонтійович
  8. Мошківський Олег Миколайович
  9. Андрущенко Олександр Володимирович
  10. Давиденко Руслана Вікторівна
  11. Заруцький Віталій Станіславович
  12. Канюка Анна Михайлівна
  13. Антоненко Олександр Вікторович
  14. Корж Алла Володимирівна
  15. Кушнарьова Вікторія Василівна
  16. Поліновська Катерина Василівна
  17. Баранівська Тетяна Петрівна
  18. Лещенко Тетяна Леонідівна
  19. Залістовська Лідія Миколаївна
  20. Мелещенко Віталій Іванович
  21. Баранівський Богдан Вадимович

 

від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»:

 

  1. Рудченко Юрій Миколайович
  2. Майстренко Василь Петрович
  3. Грищенко Вячеслав Миколайович
  4. Купневич Олена Леонідівна
  5. Венгель Світлана Михайлівна
  6. Кучинський Олексій Петрович
  7. Целованський Сергій Вікторович
  8. Поліновський Вадим Миколайович
  9. Рудченко Анжела Михайлівна
  10. Зіневич Ірина Романівна
  11. Бенчук Андрій Леонідович
  12. Дмитренко Ярослав Анатолійович
  13. Купневич Іван Юрійович
  14. Торганська Дарина Олексіївна
  15. Оксанич Ірина Василівна
  16. Кириченко Сергій Васильович
  17. Візіренко Олексій Володимирович
  18. Наконечний Андрій Васильович
  19. Майстренко Світлана Олегівна
  20. Михайленко Марина Сергіївна
  21. Гангалюк Михайло Олександрович
  22. Осадчий Сергій Миколайович
  23. Мочальников Юрій Володимирович
  24. Степаненко Світлана Миколаївна
  25. Хіменчук Наталія Миколаївна
  26. Чморик Лілія Ігорівна
  27. Кусік Василь Миколайович
  28. Чморик Сергій Іванович
  29. Савченко Дарія Євгеніївна
  30. Сьома Роман Олександрович
  31. Костюк Лариса Володимирівна
  32. Лєвичева Оксана Іванівна
  33. Єнько Олександр Віталійович
  34. Волинець Людмила Миколаївна

 

від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»:

 

  1. Шостак Олексій Григорович
  2. Столяр Олександр Васильович
  3. Старжинський Ігор Олександрович
  4. Сніцаренко Леся Андріївна
  5. Копилова Анна Вікторіна
  6. Анрійцев Олександр Миколайович
  7. Мороз Олена Мирославівна
  8. Романішена Ірина Миколаївна
  9. Каленський Ігор Юрійович
  10. Грибан Василь Анатолійович
  11. Сербін Валентин Іванович
  12. Семененко Тетяна Олександрівна
  13. Данелян Давид Дарчоєвич
  14. Дмитренко Андрій Олександрович
  15. Заровна Валентина Володимирівна
  16. Никитчук Лариса Петрівна
  17. Лось Анатолій Петрович
  18. Омельченко Володимир Михайлович
  19. Бакланова Вікторія Олександрівна
  20. Матер’ян Микола Якович
  21. Галькевич Світлана Петрівна
  22. Тимошенко Микола Іванович
  23. Недашківський Валерій Іванович
  24. Черниш Леся Дмитрівна
  25. Пащенко Сергій Володимирович
  26. Терещук Альона Миколаївна
  27. Лозєєв Валерій Ігорович
  28. Лісовський Богдан Валерійович
  29. Мельошин Олег Миколайович
  30. Штуль Людмила Олександрівна
  31. Заболотських Олександр Олександрович
  32. Яковенко Надія Василівна
  33. Мартиненко Назарій Леонідович
  34. Ющенко Ніна Володимирівна

 

від політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»:

 

  1. Гура Ольга Анатоліївна
  2. Піковський Петро Валентинович
  3. Цьоха Віталій Васильович
  4. Пархоменко Олександр Петрович
  5. Роман Ольга Дмитрівна
  6. Гавриленко Володимир Михайлович
  7. Столяр Наталія Анатоліївна
  8. Стурчак Микола Петрович
  9. Яшина Світлана Володимирівна
  10. Самолюк Володимир Володимрович
  11. Кучевська Леся Василівна
  12. Волох Андрій Володимирович
  13. Полянська Наталія Анатоліївна
  14. Богдан Анатолій Вікторович
  15. Білюк Людмила Миколаївна
  16. Кириченко Сергій Миколайович
  17. Майстренко Віталіна Ігорівна
  18. Шитюк Богдан Миколайович
  19. Омельченко Володимир Володимирович
  20. Дмитренко Галина Леонідівна
  21. Цихач Андрій Анатолійович
  22. Бернацька Людмила Адамівна

 

від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ»:

 

  1. Ярмоченко Ігор Віталійович
  2. Костюченко Інна Ігорівна
  3. Абрамова Юлія Юріївна
  4. Янович Наталія Зіновіївна
  5. Фролков Олександр Анатолійович
  6. Василенко Геннадій Борисович
  7. Салюк Людмила Марківна
  8. Рабошук Олена Миколаївна
  9. Груніна Галина Анатоліївна
  10. Сісевич Михайло Дмитрович
  11. Тимошенко Олександр Федорович
  12. Ярмоленко Людмила Вікторівна
  13. Ковальчук МиколаДмитрович
  14. Мойсієнко Іван Іванович
  15. Крживульська Юлія Миколаївна
  16. Назаренко Тетяна Антонівна
  17. Кабалюк Олександр Іванович
  18. Тіторчук Марина Сергіївна
  19. Недашківська Валентина Петрівна
  20. Павленко Юрій Іванович
  21. Олексієнко Зоя Миколаївна

 

від політичної партії «ГОЛОС»:

 

  1. Амерханян Олександр Миколайович
  2. Костюченко Олексій Валентинович
  3. Грищенко Ігор Володимирович
  4. Рибаченко Наталія Анатоліївна
  5. Пасішніченко Юлія Миколаївна
  6. Федько Роман Володимирович
  7. Недашківський Олександр Васильович
  8. Амерханян Тетяна Володимирівна
  9. Пирогов Дмитро Васильович
  10. Гінчук Віта Русланівна
  11. Тарасюк Яна Володимирівна
  12. Трофимчук Олексій Васильович
  13. Горбач Оксана Петрівна
  14. Пелешок Ольга Олегівна
  15. Михайленко Андрій Володимирович
  16. Сотніченко Оксана Іванівна
  17. Білошицька Тетяна Віталіївна
  18. Маковєєва Леся Петрівна
  19. Куліш Євгеній Сергійович
  20. Прокопчук Вадим Васильович
  21. ВойцехівськаТетяна Сергіївна
  22. Деняченко Михайло Іванович
  23. Карташова Валентина Сергіївна

 

від політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»:

 

  1. Насіканова Марія Іванівна
  2. Малегус Ігор Євгенович
  3. Хоменко Віктор Васильович
  4. Кудрицька Ольга Василівна
  5. Ничипоренко Руслана Василівна
  6. Філоненко Олександр Петрович
  7. Мельник Олег Васильович
  8. Єнько Валентина Миколаївна
  9. Пустовойтенко Олександр Валентинович
  10. Будник Марія Миколаївна
  11. Петренко Павло Петрович
  12. Мазур Микола Євгенович
  13. Прокопчук Валерій Володимирович
  14. Карпенко Світлана Леонідівна
  15. Марченко Лариса Миколаївна
  16. Марек Ігор Станіславович
  17. Гончар Василь Васильович
  18. Федьович Іван Володимирович
  19. Степанець Марина Іанівна
  20. Галицька Світлана Петрівна
  21. КравецьЛеонід Петрович
  22. Гладких Олександр Васильович
  23. Черняк Артем Борисович
  24. Коломійчук Олександра Миколаївна
  25. Заречна Лілія Володимирівна
  26. Осадчий Олександр Володимирович
  27. Лось Павло Віталійович
  28. Хоменко Дмитро Васильович
  29. Нікітіна Валентина Броніславівна
  30. Онопрійчук Наталія Володимирівна
  31. Комарчук Василь Анатолійович
  32. Дідківська Наталія Григорівна
  33. Раєць Ігор Васильович
  34. Гостін Надія Геннадіївна

 

від політичної партії «ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО»:

 

  1. Парфіненко Наталія Юріївна
  2. Кисельчук Дмитрій Васильович
  3. Лазарчук Людмила Анатоліївна
  4. Войтюк Оксана Романівна
  5. Терещенко Сергій Іванович
  6. Шилюк Олена Анатоліївна
  7. Противень Михайло Борисович
  8. Шеренок Микола Володимирович
  9. Давиденко Юлія Ігорівна
  10. Саченко Олександр Васильович
  11. Тарасюк Оксана Олександрівна
  12. Ребренюк Марія Костянтинівна
  13. Грищенко Василь Петрович
  14. Афанасьєв Василь Васильович
  15. Зіневич Іван Олегович
  16. Карабанова Ірина Михайлівна
  17. Ястремська Лідія Анатоліївна
  18. Лазука Сергій Іванович
  19. Михиденко Микола Петрович
  20. Гребеник Олександр Володимирович
  21. Нагорна Зінаїда Валеріївна
  22. Марченко Світлана Артурівна
  23. Харченко Сергій Валерійович
  24. Сотніченко Андрій Васильович
  25. Омельчак Микола Павлович
  26. Сергієнко Наталія Броніславівна
  27. Шеренок Тарас Миколайович
  28. Тарасенко Дмитро Васильович
  29. Недашківська Наталка Вікторівна
  30. Гончаренко Віталій Вікторович
  31. Скуріхіна Марина Олександрівна
  32. Семенюк Віталій Григорович

 

від політичної партії «Ліва Опозиція»:

 

  1. Іванова Світлана Олексіївна
  2. Обіход Тетяна Анатоліївна
  3. Іванова Ніна Миколаївна
  4. Возненко Галина Миколаївна
  5. Олексюк Микола Анатолійович
  6. Будник Валентина Григорівна
  7. Павловський Андрій Павлович
  8. Дьяченко Наталія Миколаївна
  9. Друца Алла Вікторівна
  10. Ткач Анатолій Васильович
  11. Багинська Михаліна Павлівна
  12. Дідківський Петро Валентинович
  13. Марченко НаталіяКостянтинівна
  14. Дем’янчук Ірина Дмитрівна
  15. Вдовенко Лариса Миколаївна
  16. Савченко Наталія Анатоліїна
  17. Костюченко Володимир Петрович
  18. Тищенко Валентин Іванович
  19. Петровська Ольга Володимирівна
  20. Вершигора Раїса Василівна
  21. Мошківська Лідія Іванівна

 

від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»:

 

  1. Фальківська Галина Мар’янівна
  2. Фещенко Роман Володимирович
  3. Бондарчук Юрій Андрійович
  4. Вербицький Анатолій Леонідович
  5. Герасименко Ірина Юріївна
  6. Іванченко Олег Олегович
  7. Гега Віктор Федорович
  8. Кравчук Валентина Миколаївна
  9. Охрименко Наталія Михайлівна
  10. Лісовський Ярослав Костянтинович
  11. Дубовецька-Кустрич Олена Миколаївна
  12. Семененко Вікторія Олександрівна
  13. Вєтрова Валентина Іванівна
  14. Весненко Андрій Іванович
  15. Грищенко Олександр Павлович
  16. Прокопенко Оксана Михайлівна
  17. Григорчук Ольга Анатоліївна
  18. Матвеєва Інна Олександрівна
  19. Бузько Василь Павлович
  20. Старовойт Олександр Вікторович
  21. Склярова Катерина Іванівна