Як повідомила Лариса Волинець, менеджер із зв’язків із громадськістю та пресою ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», адміністрація компанії Вайдманн, як ніхто розуміє, що успішне майбутнє — це діти і їм потрібно навчатися у середовищі, яке оснащене сучасним обладнанням і матеріалами. Відтак рішенням Правління товариства з нагоди міжнародного Дня благодійності, що припадає на 5 вересня, було виділено 100 тисяч гривень на благі цілі.

І цими днями, укотре, представники компанії Вайдманн з’явилися на порозі міських шкіл не з порожніми руками. Колективи навчальних закладів цього разу отримали по комплекту оргтехніки, яка наразі є досить необхідною задля удосконалення навчальних процесів.

А Центр дитячої та юнацької творчості зустрічав фабрикантів з пакунками дидактичних матеріалів, комплектів для творчості, всілякими матеріалами для handmade витворів, карематами для танцівників тощо.

«Я щиро рада, — висловилась з цього приводу завідувачка «фабричним» дитсадком «Ялинка» Світлана Теремта, — що знаходяться в рідному місті такі люди, які просто дарують дітям радість і можливість не забувати про те, що вони потрібні…. Потрібні не лише родині, школі, дитсадку, а й просто дорослим, які саме в такі миті нагадують їм про те, що дитинство — це свято, дитинство — це дарунки, дитинство — це увага і любов дорослих. Дякуємо, «Вайдманн»! Успіхів вам! Так тримати!»

Що тут іще додаси?