Курйозний випадок цього вівторка трапився біля горілчаного магазину прямісінько у центрі міста. Четверо бичків не лише скубали поряд траву, а й зацікавились вхідними дверями до магазину. До того ж, троє – активно, наблизившись практично упритул та спрямувавши роги на вітрину. У цей час у крамниці був продавець та відвідувачка.  Бички ревіли, чим привернули увагу перехожих. Продавчиня навіть натисла кнопку виклику поліції. Проте непроханих гостей відвадили працівники з сусіднього «Пана Майстра», узявши до рук нехитру «зброю» – палицю.

Через декілька секунд по тому у повній екіпіровці прибув наряд поліції. Але рогаті порушники громадського правопрядку  уже паслися по Винниченка, тож обійшлося цього разу без втручання правоохоронців.

– Ми ще «на бичків» не виїжджали, – висловив уголос своє здивування один з поліціянтів.

Хочеться додати, все буває вперше. Ці представники ВРХ останнім часом доволі привільно прогулюються у парку, чи у центрі. Бачили їх і біля першої школи, і біля четвертої.  Малинчани кажуть, що міські служби не мають на цей рогатий міський «феномен» впливу, оскільки худоба – приватна і має господаря. Проте у  стані роздратування, як це спостерігалося біля магазину, вона стає дуже небезпечною. До бродячих собак додамо і бродячих корів?