Реклама нової політичної сили, яку очолив бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський, — віднедавна на кількох біг-бордах у мікрорайоні паперової фабрики. Інформація про створення нової політичної сили з’явилася в інтернет-мережі на початку липня.

«Ми сподівалися на зміни. Але нова влада підвела, а розчарування досягло межі. Тому, ми тільки що зареєстрували в Мін’юсті політичну силу — «Перемога Пальчевського», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Ще у квітні минулого року на сайті Громадського hromadske.ua повідомлялося, що Пальчевський є засновником клініки «Євролаб», котра на початку епідемії коронавірусу потрапила в гучний скандал.

Крім того, Пальчевський людина із дуже насиченою біографією — кадровий російський військовий, потім — український бізнесмен, телеведучий та навіть заступник міністра.

Пальчевський схвально відгукувався про президентські перспективи Зеленського.

Крім «Євролабу», в Україні Пальчевський заснував іще кілька підприємств — «Харчова ароматика», «Центр лабораторних досліджень», «Сіті Інвест Сервіс» та навіть дві авіакомпанії — «Нова авіація України» та «А.І. і В.К.».

Що ж до нинішніх політичних амбіцій Пальчевського, у столиці подейкують, що він є одним із кандидатів на мера Києва. Як йому у цьому може знадобитися малинський електорат, отож, загадка.

Тим часом, довгий час на одному з біг-бордів, де нині красується Пальчевський, висіла соціальна реклама, виготовлена ТОВ «Папір-Мал»: «Щиро вдячні нашим медикам!». Зараз на ньому з одного боку — політична агітка, з іншого — уже обдерті «медики». Вони, мабуть, уже неактуальні так, як прийдешні вибори…