З такою «гарною новиною» звернулася до малинчан цієї середи на своїй сторінці в Фейсбук наша народна депутатка Тетяна Грищенко.

«Це, — написала вона (цитуємо без жодних правок), — стало можливим завдяки консолідованій роботі представників різних гілок влади. Частиною цієї роботи були і мої депутатські звернення, консультації, постійний контроль того, як вирішується питання. Не вихваляюсь, а констатую факт: лише скоординовані та злагоджені дії в інтересах людей, а не заради здобуття політичних дивідендів можуть дати гарний результат.

Таким чином балачки на тему «не буде району — не буде лікарні» виявились черговою маніпуляцією представників певних політичних сил. Так, процес зміни адміністративно-територіального устрою нашої області, як і всієї України не є простим. Стосовно долі Малинського району хочу зазначити: тут потрібно було враховувати думку і представників інших районів, знаходити компроміси. Результатом цього компромісу як раз і став той варіант адміністративно-територіального устрою, який був ухвалений нещодавно Парламентом.

Маємо чітко усвідомити головне — основою та фундаментом майбутньої України будуть не райони та області, а ГРОМАДИ. А їх мешканці будуть мати всю необхідну інфраструктуру. Що стосується таких питань, як медичне обслуговування, то ми чітко дотримуємось базового принципу. Меш-канці громад матимуть рівний, зручний та швидкий доступ до сучасної якісної медицини, освіти, адміністративних послуг».

Дай-то, як кажуть, Бог. Хоча в своїх коментарях чимало малинчан та й жителів сусіднього Іршанська, Радомишльського району, які також голосували за Грищенко, мало вірять їй — й до цього обіцяла багато, та на ділі виявився пшик…