Дівчинці — 5 років. Народилася вона недоношеною. Крім міопії обох очей, зниження слуху та аутистичих розладів, наша маленька землячка з народження має й діагноз: вроджена вада правої нижньої кінцівки, вкорочення — 2,5 см, але з часом зростає. Зараз — майже 4 см. Отож, дівчинці рекомендовано негайне оперативне втручання.

Мама дівчинки — Юлія Марущак, яка свого часу працювала лікарем-дерматологом у Малині, просить земляків про допомогу. Адже нині виховує доньку сама, через що змушена працювати лише на 0,5 і без того невисокої ставки лікаря. До того ж, на підтримання здоров’я дівчинки рідні змушені щомісяця витрачати немалі кошти. Словом, зібрати потрібну суму на оперативне втручання з приводу вкорочення ніжки, що може призвести до хвороб хребта, сім’я не має достатніх коштів.

Гроші потрібні на удосконалений апарат Ілізарова-Веклича — він набагато легший і менший, ніж відомий апарат Ілізарова. Тим паче, дитині потрібно накладати апарат і на бедро, і на гомілку. При непростому психологічному стані дитини лише цей метод оперативного втручання підходить, кажуть спеціалісти.

Для мами дівчинки відповідне оперативне втручання — це непосильна сума, яка сьогодні складає 415 000 гривень. Частину завдяки небайдужим людям уже вдалося зібрати, та лише частину. Тож давайте РАЗОМ допоможемо маленькій Вероніці ходити!

Операцiя планується у вересні 2020 року. Тож іще є  час допомогти.

Кошти на операцію 5-річної малинчанки Вероніки Коростель можна перераховувати на картку ПриватБанку її мами — Юлії Василівни Марущак. Номер карти — 5168 7574 1311 4226.

Не будьмо байдужими!