Спеціалісти Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та представники управління освіти, молоді, спорту і національно-патріотичного виховання виконкому Малинської міської ради спільно здійснили обстеження пунктів ЗНО щодо їх готовності до проведення тестувань. У Малині таких пунктів – два. Вони розміщені у школі-ліцеї №1 та четвертій міській школі.

За останні роки вперше іспит з української мови та літератури випускники зможуть скласти у рідному місті, адже у цьому році Малин вів перемовини з Вінницьким центром оцінювання якості освіти та досягнув позитивних домовленостей.
Тож до нашого міста 30 червня прийдуть та приїдуть близько півсотні випускників Малина, району, і, можливо, й з інших районів. Пункти відповідають усім правилам, порушень не виявлено. До того ж МНС-ники вже проведи дезінфекцію приміщень пунктів тестування. Також з обласного управління освіти на пункти тестування було передано маски, дезінфектори, засоби санітарної обробки, безконтактні термометри та інше.
А перше ЗНО відбулося уже у четвер – з математики. Юних малинчан, які виявили бажання складати цей іспит, до Коростеня централізовано підвезли двома великими комфортабельними автобусами. Подальші ЗНО також будуть з підвозом.
– Навіть якщо наших випускників буде одиниці, підвіз їм буде забезпечено, – повідомила начальник управління Валентина Заровна.