Визначна для чопівців подія сталася цієї середи.

Вони вважають, що їхній родовід — Фещенків-Чопівських — бере початок від Гната Чопа, котрий, стверджують, за військові заслуги перед польськими королями Олек-

сандром та Сигізмундом отримав свого часу 15 тисяч гектарів землі і заснував на них населений пункт, що іменується нині Чоповичі.

Ідея створення пам’ятника належить доктору філософських наук, професору, академіку, заслуженому працівнику освіти України, завідувачу кафедри ВНЗ «Національна академія управління» Василю Баранівському, уродженцю сусідніх Барвінок. Макет триметрового пам’ятника виготовив уродженець Чопович народний художник України Василь Фещенко. Втілив же задум у життя заслужений скульптор України Віталій Рожик з м. Коростишева.

— Вдячний за те, що є люди, котрі пам’ятають українську історію та передають її новітньому поколінню, — зазначив голова ОДА Віталій Бунечко, який був присутнім під час відкриття пам’ятника.

Тим часом

«Уже цього року до нового садочку в Чоповичах діти мають піти на навчання»

На цьому під час перебування в Чоповичах наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Це один із важливих об’єктів програми Президента України «Велике будівництво». Зараз тут проводяться роботи з усунення недоліків, які були виявленні технаглядом. І вже найближчим часом новий підрядник розпочне будівельні роботи», — розповів Віталій Бунечко житомирським журналістам.

Нагадаємо, реконструкція незавершеного будівництва під дитячий садочок у Чоповичах розпочалася ще у 2018 році.

«Переконаний, що новий підрядник відповідально поставиться до виконання зав-

дань на будівельному майданчику. І вже цього року до нового садочку в Чоповичах діти мають піти на навчання», — наголосив голова ОДА.

Загалом до президентської програми «Велике будівництво» на Малинщині увійшли три об’єкти. Крім дитячого садочка в Чоповичах, це ще — районний будинок культури у Малині та сільська амбулаторія у с. Нових Вороб’ях.