Малинська міська рада повинна повторно винести на розгляд сесії питання про надання дозволу на викуп землі екс-головою Малинської РДА Юрієм Рудченком. Відповідне рішення минулої середи, 10 червня, прийняв Житомирський окружний адміністративний суд.

Йдеться про земельну ділянку у Малині по вул. Винниченка, 1а, орієнтовною площею 0,1 га, неподалік СТО «Квінта». У 2019-му Юрій Рудченко взяв її ділянку в оренду, а цього року звернувся до міської ради з проханням погодити викуп землі — «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій». Про які саме споруди — не йдеться.

Втім, на засіданні сесії у березні депутати не підтримали проект рішення, яке дозволяло б Рудченкові викупити цю ділянку. Із 35 обранців «за» проголосували лише троє: міський голова Олексій Шостак, головний архітектор Олексій Візіренко та головний перевізник у місті Олександр Столяр. Ще п’ятеро депутатів проголосували «проти», усі інші — утримались.

Обурений результатом голосувань, Рудченко звернувся до суду з позовом «визнати бездіяльність Малинської міської ради» та повторно розглянути рішення й 10 червня Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив цей позов, визнавши дії міської ради незаконними. На сьогоднішній день вона не має законних підстав відмовити Рудченкові як орендареві у викупі даної ділянки.