Цьогорічні травневі дощі здійснили ще одну невтішну перевірку асфальтового покриття по вулиці Шевченка. Півдороги, яку не чіпали ремонтники минулого року, — без калюж. Інша ж частина, де покладено новий асфальт, — від води просто блищить. У дощові дні автомобілі були змушені їхати по «морям», а оскільки тротуари на цій вулиці є не скрізь, пішоходи тулилися до парканів, аби не бути замизганими.

Але… Надія таки є! Нещодавно з міського бюджету на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шевченка виділено майже пів мільйона гривень — 476 772 грн. Єдиним учасником та переможцем тендеру, який провело управління ЖКГ виконавчого комітету Малинської міської ради, стало КП «Малин». Очевидно, до робіт воно приступить за сприятливих погодних умов. Бо за несприятливих комунальників уже на цій вулиці бачили — в січні цього року. Що вони робили? Ймовірно, доводили до пуття те, що мало зробити ПП «Елітбуд-1». Це підприємство, нагадаємо, свого часу виграло тендер і мало виконати в нашому місті роботи не лише з реконструкції водогону довжиною 3,6 км (а він пролягає саме по Шевченка), а й зобов’язувалось відновити асфальтове покриття на ній. Вартість усіх робіт обійшлася бюджету в 16 млн. 360 тис. грн. Замовником їх була Житомирська ОДА, а левову частку коштів виділила держава.

 

…Як би там не було, дорогу доведеться ремонтувати ще раз. Тобто у асфальт буде «вкатано» загалом кругленьку суму. Чи понесуть покарання винні, покаже час. Адже зробленим «ремонтом» нині вже зацікавилися правоохоронці: «12.05.2020 до ВП надійшли матеріали для прийняття законного рішення по факту нанесення збитків державному бюджету, а саме неналежного виконання умов договору ПП Елітбуд-1 щодо реконструкції мереж водопостачання м. Малин», — повідомили з поліції.

Отож, роботи ще буде. Одним — ремонтувати дорогу по-новому, іншим — встановлювати справедливість. А малинчанам — знову пережити незручності у пішохідному та автомобільному русі цією вулицею.