За процесуального керівництва Коростишівської місцевої прокуратури триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства жителем Малина своєї матері.

Наразі процесуальним прокурором забезпечено участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою особи, підозрюваної у скоєнні злочину.

Ухвалою Малинського районного суду до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення грошової застави.

Трагічна подія, нагадаємо, сталася 5 травня у помешканні, де проживала 83-річна жінка зі своїм сином, 1969 року народження.

За даними слідства, чоловік, будучи у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки з матір’ю, яка висловила невдоволення, що син вкотре взяв гроші із пенсії на випивку (цього разу 200 грн.), завдав їй тілесних ушкоджень, що, за поясненнями сусідів, траплялося неодноразово.

Для вгамування агресивної поведінки дебошира було викликано поліцію, проте після від’їзду правоохоронців чоловік іще більше розлютився на матір, погрожуючи їй вбивством та завдаючи побоїв. Тіло пенсіонерки було знайдено наступного дня у квартирі.

Коростишівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво. Досудове розслідування проводить Малинське відділення поліції.

Додатково: за скоєння такого злочину передбачено покарання у вигляді позбавленням волі строком від семи до п’ятнадцяти років.