Невидимою, проте відчутною проблемою під час карантину стало планове відключення електроенергії у мікрорайонах Малина, викликане нібито ремонтом чи заміною мереж. І це в той час, коли студенти та школярі буквально «прив’язані» нині до комп’ютерів, ноутбуків чи смартфонів, бо все навчання — онлайн. Та іноді оте «онлайн» закінчується о 9.00 і відновлюється вже увечері, що, звісно, викликає хвилю невдоволення у малинчан.

Оскільки диспетчерська служба АТ «Житомиробленерго» нині не має представництв на місцях, себто РЕМ, а знаходиться аж у Житомирі, городяни апелюють зі скаргами до міського голови. Певне, сподіваються на його впливовість.

Так, у соціальній мережі Фейсбук Альона Руденко пише (тут і далі цитуємо без правок — прим. Ред):

«Шостак Олексій Григорович, поясніть будь-ласка нам, простим смертним людям, що проживають в районі Автопарку (Юнігран), як нам дивитись на ситуацію, перед якою ми постали??

Це нормально, що з сьогоднішнього дня у нас будуть відключати світло в зв’язку з ремонтом лінії електропостачання з 09.00 ранку до 17.00 годин вечора???

У дітей тільки розпочинаються підсумкові контрольні роботи, для чого потрібен доступ до інтернету та телефона (або комп’ютера).

Як бути у даній ситуації?

Чому не можна було розпочати цю роботу уже з червня, коли діти будуть на канікулах?

Я, на час карантину приїхала у своє рідне місто, у мене з 16 травня розпочалась сесія в режимі онлайн, так як я навчаюсь у вищому навчальному закладі. Що робити, якщо для цього мені як мінімум година потрібна для написання,а потім ще година-півтори на відеоконференцію??? Хоть один ноутбук буде тримати зарядку більше трьох годин??

Чому у відповідальний момент навчання все складається проти людей?».

Невдолення городищанців розділяють і жителі мікрорайону вокзалу. Так, Yaryna Vyshnevska зауважує: «Те ж саме вiдбуваеться по в. Осипенка. Вже 2 недiлi, щодня, навiть в виxiднi днi, вiдключаеться свiтло. Зрозумiло, що роботи ведуться, це дуже добре. Але що робити студентам? Сесii онлайн, заняття, все це неможливо без свiтла та iнтернету».

Користувач Катя Мельник пізніше уточнила: «По Осипенка нам електрики сказали, що сьогодні був останній день без світла. ВІДМУЧИЛИСЬ)))

Міський голова, у свою чергу, повідомив усім: «Я також не в захваті від будь-яких відключень, але Житомиробленерго — акціонерна компанія, яка з містом свої технічні моменти не узгоджує. Зима, літо, весна чи осінь, але це мало статися і добре, як факт, що вони це роблять в нашому місті. Як позитив, сприймаємо сам факт заміни зношених електромереж, що у майбутньому має сприяти постійній напрузі і зменшенню аварійних відключень, тож тимчасові незручності в кінцевому результаті виправдані».

Мешканці міста, проте, зазначають: «Пане Олексiю, все, що робиться в мiстi, то дуже добре. Нема претензiй. Просто треба робити так, як це робиться у всьому цивiлiзованому свiтi. Коли плануеться проведення будь яких робiт, жителiв мiста попереджують, що «вибачте за тимчасовi незручностi, з 00.00 по 00.00 будуть провидитись роботи по…….(назва робiт)». Це мае бути обов’язком, повагою до жителiв мiста. I знiме багато питань. Люди мають право знати».

Нічого й додати. Хіба що…

Єдиним джерелом, де планові роботи можна таки відслідкувати, є сайт «Житомиробленерго». На сторінці «Відключення електроенергії», яка, до речі, систематично оновлюється, можна дізнатися, на яких вулицях у Малині та районі й у якому проміжку часу не буде світла. Зокрема, (увага!) назва першої колонки цієї таблиці звучить так: «Дата попередження», де, крім неї, значиться ще й час відключення. Одначе…

Приміром, 18.05.2020, о 09.23 попереджалось, що по вулицях Кримського, Матросова, Єгорова проводитеметься капітальний ремонт. Початок робіт — 9.21, планове закінчення — 19.00. Тобто попередження зробили через дві хвилини після того, як роботи розпочалися.

Те саме і щодо вулиці Горького в Малині. Попередження — 18.05 о 10.46. Початок робіт — цього ж дня о 10.45, планове закінчення — о 19.00.

Мудро, чи не так? А головне — оперативно. Всі жителі після відключення електроенергії відразу стали «проінформованими». Дивні, погодьтесь, у енергетиків методи інформування…

Водночас на головній сторінці компанії розміщено відеоролик під назвою: «Сплата за електроенергію обов’язкова». А внизу оголошення:

«До відома побутових споживачів

Згідно «Правил роздрібного ринку електричної енергії» cпоживач, що є побутовим, зобов’язаний щомісяця знімати фактичні показання лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку)».

Споживач, виходить, зобов’язаний і знімати, і платити, і водночас страждати без світла, бо надавач послуги інформує про відключення в досить «доступній» формі. А головне — «оперативно»!

…З такими кульбідами беруть глибокі сумніви, що ми з вами таки відмучились, а тимчасові незручності в кінцевому результаті виправдані.