У міській школі №3 завершено поточний ремонт ресурсної кімнати для дітей, що навчаються на інклюзивній формі навчання. Таких учнів у закладі — шість. З ними працюють практичний психолог, дефектолог та реабілітолог.

Ресурсна кімната — це окреме, спеціально облаштоване приміщення для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога, а також це додатковий інструмент для психологічної та фізичної адаптації таких дітей.

На базі ЗНВК №1 планується створення ще однієї такої ресурсної кімнати.

Усього в Малині — 28 школярів, що перебувають на інклюзивній формі навчання, та 13 дошкільнят з особливими потребами, котрі виховуються у дитячих садках.

Оновлені та відремонтовані актовий зал і їдальня зустрічатимуть з нового навчального року учнів четвертої міської школи. Ремонту ці приміщення потребували давно. Тепер вони будуть з пофарбованими стінами, новою плиткою і не тільки, що, безумовно, оцінять і учні, і вчителі.

Тим часом, у «Золотому ключику» вже відремонтована підлога у спортивній кімнаті.

З таких щоденних і постійних робіт у результаті складається комфорт щоденного перебування наших дітей у навчальних закладах.