У понеділок, 4 травня, відбулось засідання міського оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, під час якого обговорили й умови відкриття Малинського ринку.

«На сьогоднішній день, — зазначив під час цього засідання начальник Малинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Віктор Гвоздецький, і це відображено в протоколі (див. офіційний сайт мерії), — Малинський кооперативний ринок… до роботи у відповідності протиепідемічних вимог … не готовий».

Нагадаємо, згідно з вимогами МОЗу, ринки можуть бути відкриті за кількох умов. По-перше, підприємець має бути зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів. У працівників та у відвідувачів повинні постійно вимірювати температуру. На ринок впускатимуть лише в масці, на вході повинен бути дезінфектор, відстань між продавцями — не менше трьох метрів.

Крім того, дозволена кількість відвідувачів — один покупець на 10 кв. м торговельної площі. Робочі місця повинні бути обладнані захисними екранами з плівки або пластику. Контактні місця на ринку мають дезінфікувати кожні три години, а торгові площі — в кінці робочого дня. Однією із основних вимог є також відсутність стихійної торгівлі на прилеглій до базару території.

У коментарі ІнфоМалин директор Малинського кооперативного ринку Володимир Пащенко зазначив:

«Ми ще не готові працювати. Ще облаштовуємо захисні екрани між магазинами, налагоджуємо механізм роботи. Складно виконати усі умови одразу. Коли точно запрацюємо і чи встигнемо до 11 травня — невідомо. До прикладу, якщо всі підготовчі роботи завершать 12 травня, то відкриємось 12 травня. Якщо ж ні — доведеться зачекати…»

Скільки — не уточнив.