Як повідомив міський голова Олексій Шостак, у цьому році поточні ремонти у закладах освіти розпочалися набагато раніше. Адже освітній процес через карантин призупинено. Тож є можливість раціонально використати час та у порядку черговості оновити ці заклади. Усі роботи буде проведено згідно з заявками керівників закладів, які вони подали ще торік, аби влада передбачила необхідні кошти у міському бюджеті.

Відтак, перший дитячий садок — уже з новим парканом. Завершено ремонт даху в п’ятій міській школі. У дитсадку «Теремок» цими днями оновлено сходинкові майданчики між поверхами. На стадії реалізації плани й інших закладів освіти.

— На період карантину через пандемію основні програми розвитку міста тимчасово згорнуто. Проте галузь освіти, як і медична, не залишилися без уваги, — коментує міський голова. — Ремонти уже розпочато і вони здійснюються підрядниками якісно та у запланованому обсязі. Крім цього, ми маємо можливість збільшити обсяги робіт на зекономлені кошти, які планувалося використати на харчування школярів та оплату за енергоносії. Тож ремонтів буде проведено не лише планово, а й понад планово.