Як повідомляє Малинська міська рада, 26 березня відбулося позачергове спільне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і Малинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Питання порядку денного – координація дій щодо запобігання поширенню на території м. Малина гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у звязку з виявленням першого випадку захворювання на COVID-19.
Вирішено:
– обмежити спеціальний режим руху громадського транспорту з 08:30 год. 27.03.2020 року, здійснивши повну зупинку руху з подальшим відновленням руху в режимі довезення медичних працівників та працівників інших структур та органів, задіяних у життєзабезпеченні міста по перепустках.
– призупинити роботу приватних медичних закладів та зобов’язати сімейних лікарів приватних медичних закладів проводити консультації пацієнтів в телефонному режимі;
– суб’єктам господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.
У місті заборонено реалізацію гарячих напоїв (кава, чай) в закладах торгівлі.
Малинчанам рекомендовано дотримуватися «масочного» режиму.