Оце утворилася пробка днями на «кругу». А причина, ой, дуже пікантна. Ну, мов перчик.

Хоча чому — перчик і є. Бо наш народ цю штучку, ну, цюцюрку тобто, і перчиком зве, і огірочком, і ковбаскою, як стверджують науковці у галузі етнології.

От і мені довелося згадати всі ці лагідні титули чоловічого органу, коли побачила, чого утворилася транспортна пробка на «кругу». Правда, то я одна згадувала лагідні й пестливі із відтінком еротики слова. А чоловіки-водії здебільшого палили важкою артилерією і вже не зі смаком еротики, а із смородом порно! Такуть-перетакуть! Мать-перемать!

Бо на знакові, який раніше означав щось конкретне, з’явився новий підтекст. От правила кажуть, що трикутник у червоній обводці основою доверху, а вершиною донизу означає: «Водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що під’їжджають до нерегульованого  перехрестя по головній дорозі».

А як тепер читати знак із пікантним уточненням у вигляді прутня, не відаю!

Перехрестя нерегульоване так і лишилося. Може, цюцюрка символізує палицю регулювальника? Тоді куди ця палиця в даному конкретному випадку вказує. Їхать на «…»? Чи стій, як «…» в передчутті активного руху туди-сюди. Тобто — машин туди-сюди, а не те, що ви подумали. А ви таки подумали!

Поки стояла пробка, то був час всім порозмислити, що ж то за такий ребус? Може, ввели дійсно новий знак — трикутник із червоним, як варений рак, пиндиком? Може, ми відсталі і не здатні розшифрувати той ієрогліф? А все, насправді, доволі просто.

От хоча б варіанти:

  1. «Поступися. Бо як не поступишся, то буде ось те, що намальовано у трикутнику»;
  2. «А хрін його знає у який бік їхати, тому хрін і покаже»;
  3. «Екзистенційний перст указующий для довбодятлів»

Пропонуйте і ви варіанти. Можна навіть творчий конкурс провести на краще тлумачення нового знаку. Тим паче, що все одно у пробці всі стоїмо.

Не стоїмо? Хм…Справді, то тільки одного разу всі опинилися перед тим знаком у пробці. Після того, як шляховики робили апгрейд і мейкап усім дорожнім знакам у Малині, а цей лишили нечепаним у новій конотації, водіям стало зрозуміло остаточно, що цей знак має особливе сакральне значення і призначення.

Он, я і сама переконалася! Собачка підбіг і теж своєю цюцюркою знак «позначив» (Як же, як же! Собаки дурного прикладу не покажуть!). Хлопчак ішов і буцнув знак ногою (Ну точняк, щось знає!). П’яний ішов і за знак потримався, підживився енергетично, відпочив у цьому облагородженому собакою місці. (Рейтинг популярності трикутника з перчиком зростає!).

Скоро сюди почнуть носити квіти, кидати монетки на щастя і робити селфі на його фоні.

А поки ще не почався бум, треба місце одкровень якогось стурбованого сексуально маляра, облагородити. Плиточку викласти у радіусі довкола. Підсвіточку провести. Ну, всякі ці штучки і застосунки сучасні, самі знаєте.

А що? Фотки підуть гуляти інтернетом. Заб’єш у Гугл слово «Малин», а тут — хо-о-о-п! Цюцюрка! Або щось на кшталт у пошуковику: «Знайти найпопулярніші арт-об’єкти, інсталяції, перформанси». І знову — опаньки! Та сама цюцюрка!

Що не кажіть, а для Малина — це хороший знак. Ніде більше такого не бачила. Хоча у пробках стояла не лише у нашому місті на «кругу».

А ну, дай спробую загуглити! По-ї-ха-ли!

Яке розчарування! Виявляється, у знака вже давно є призначення і він, як символ чи лейбл, дуже поширений по всій країні. І означає «Хрін я забив на всі ваші заборони!» або «Клав я на ваше право і уступати дорогу не збираюся!». Ну авжеж! Бо коли замість совісті і чемності — прутень, то краще вчасно ушитися, щоб тією регулювально-екзистенційною довбнею з тебе остаточно не вибили віру в прекрасне, законне і адекватне.

Більше на «круг» не поїду. І гуглити не буду. Бо, як стверджують медики, такі контакти небезпечні для психіки вразливого естета. І етнологам більше не віритиму. А то розкудахталися! Цюцюрка, перчик, ковбаска!.. А хріну не хочте?

Переживала естетичний шок біля знаку Ірина ЛУЗАНЧУК.