В Україні 12 березня офіційно підтвердили ще два випадки інфікування коронавірусом. У Житомирській області захворіла 70-річна жінка, яка перебувала у Польщі, йдеться у вечірньому сюжеті ТСН.

В Житомирській обладміністрації завершилося засідання комісії з надзвичайних ситуацій. На ній підтвердили, що в області є хвора з коронавірусом. Захворіла 70-річна жінка з Радомишля. Вона подорожувала Польщею і 1 березня повернулася спочатку до Львова, а потім до свого міста.

Жінка кілька разів зверталася до медиків, скаржилася на підвищений тиск. Її госпіталізували через погіршення стану здоров’я. Сьогодні тест підвердив, що жінка хвора на коронавірус.

«Пацієнтка має двобічну пневмонію, викликану коронавірусом. Стан середньої важкості, вона отримує терапію. Контактні родичі, медичні працівники зараз ізольовані. На жаль, контактувала з медичними працівниками, бо мала проблеми з тиском. Вводиться надзвичайна ситуація»,  —  розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

За словами чиновників, жінка та родичі, з якими вона спілкувалася ізольовані. Хвора перебуває в інфекційному відділенні. Також на карантині усі медики, які оглядали жінку.