Майже 15 тисяч переглядів, сотні (якщо не тисячі) репостів у соцмережах, сотні коментарів і відгуків — такий резонанс отримала опублікована мною в минулому номері газети та на сайті «СП» стаття «ZuBUStik» зубастіший, або Скільки коштує безпека пасажирів, совість водія та перевізника, підкуп поліцейських та захист потерпілого?».

«Тримайся, ти сильна і повинна перемогти беззаконня. Закликаю колег-журналістів в допомогу!», «…здоровья и сил тебе! Ты сильная и ты победишь! Удачи!»…

Таких побажань — більшість, і вони таки змушують боротись далі. Боротись не за себе — дякувати Богові жива. Боротись за безпеку тих, хто, за відсутності здорової конкуренції, змушений і надалі користуватись послугами даного перевізника. Отож, іще раз вдячна всім, хто підтримує мене у цій боротьбі.

Вдячна й тим, хто продовжив тему. Ось лиш кілька з таких коментарів:

Inna Chalbaeva:

«Не вперше випускають на рейс маршрутки без справного технічного стану (одного разу віз водій від Києва з несправними гальмами), або не компетентні водії (відповідно до свого віку та стажу не мають право на керування рейсовим автобусом)».

Виталий Ваховский:

«Ну це з нашої мовчазної згоди, ці горе водії літають на автобусах неначе на спорткарах. Якось кілька років назад їхав з Києва в Малин ввечері в пятницю, було вже темно, водій за Бучею вже не втерпів плентатись, вилетів на зустрічку при тому, що на зустріч йшли машини вже досить близько і не маючи змоги закінчити маневр!!!! водій істерично починає блимати дальнім світлом фар в темну пору часу йдучим на зустріч машинам!!!! — типу здрисьнули всі, — я їду! це просто жесть!!

Водій ігнорував мої зауваження, і всі в салоні люди сиділи і мовчали, типу везуть якось і добре….»

Татьяна Колодий:

«Я тоже ехала из Киева однажды, обычно сплю, а тут такой адреналин…,,!

Водитель постоянно выскакивал на встречку, экстренно тормозил если не было места пристроиться… Начали пассажиры делать замечания- реагировал минут на 5. В общем доехали — перекрестились.

НО! Я хочу билет! билет!

Мне нужен билет!!»

Vlad Kovalenko:

«Немає слів, тільки ті, які тут писати не можна. От тобі й «реформована» поліція. Думаю «реформовані» суди не далеко від неї пішли. Добитися справедливості через такий суд буде важко».

Olga Zadorozhna:

«Якщо всі будуть мовчати-то завжди буде так».

Я дуже сподівалась, що не мовчатимуть, а відгукнуться на цю публікацію принаймні інші семеро пасажирів тієї маршрутки, якою ми прямували до Києва й потрапили в ДТП. Що чутки, ніби їх підкупили представники перевізника, виявляться лише чутками. Одначе на даний момент відгукнулась лише одна з пасажирок, яка, виявляється, теж постраждала у тій аварії:

«Я не бачила вашої публікації, — написала вона у Вайбері, —та друзі передали ваш номер телефону (я спеціально залишила його в своїй статті — прим. авт.). Я з чоловіком їхала того вечора з Малина, разом з вами. Якщо не помиляюсь, то білий телефон я вам віддавала вже на вулиці в руки…

Я не за подякою, хочу дізнатися можливо ви знаєте, які дії інших пасажирів? Чи ще хтось звертався до суду?.. в мене двоє малих діток, а після поїздки я зі струсом пролікувала чималу суму, на роботу вийти не можу… якби можна було б всім якось об’єднатися…»

Уже в подальшій розмові вона зізналася, що одразу після аварії їй зателефонували представники «ZuBUStikа», просили вибачення. А в якості компенсації знаєте, що запропонували? Дві безкоштовні поїздки!..

Цікаво, інші пасажири погодились на таку ж компенсацію? У стільки оцінили свою подальшу безпеку?

«Как много вранья. А главное, что многие распространяют этот бред и верят каждому слову»… «авария была. По причине гололеда на дороге. Никто от этого не застрахован. Вот только уж слишком все здесь приукрашено».

Є й такі коментарі. Від одного автора — Алли Черненко. Лайків, щоправда, вони набрали лиш кілька, під кожним — від Катерини Кучеренко, як виявилось, дружини представника «ZuBUStikа» в Малині, яка, до того ж, і сама працює на перевізника — в його колл-центрі.

Цікаво тільки, що мали на увазі молоді панянки, пишучи і лайкаючи про «много вранья», «бред» і «слишком все… приукрашено»? «Приукрашені» мої зламані ребра чи численні гематоми? То, якщо не вірити фото, це зафіксовано медиками первинної ланки. Сподіваюсь, і судово-медична експертиза згодом підтвердить. Чи пережитий шок ви можете собі уявити в такій ситуації?.. Хоча подібного нікому не бажаю.

Так, того дня була ожеледь, і про це в статті, до речі, згадується. Одначе, якби водій (не той, на якого перекладають вину нині. Чи й це неправда?) вибрав безпечну швидкість, а про це йдеться навіть у розповсюдженій Нацполіцією Київської області офіційній інформації, то ДПТ можна було б уникнути. Про інші фактори й причини її до завершення слідства (а справу таки порушили) я поки що промовчу. Як і про своє подальше журналістське, і не тільки, розслідування щодо наявності у перевізника, про якого йдеться, страхового поліса й, відповідно, ліцензії на право перевезення пасажирів. А також про те, чи легко випросити у водія квиток перед початком поїздки і т.д. Чи й це «бред» і «вранье»? Тоді спростуйте! Документально! І я публічно вибачусь за свої припущення.

Залишу без коментаря й запитання, адресоване адміністрації групи «МалинчанИ» в Фейсбуці: «Чому видаляються всі пости, які стосуються перевізника «ЗубастікМалин»?!» Члени групи відповіли на нього самі (цитую лиш кілька):

Ирина Мурга:

«Значить, це комусь треба, щоб нічого не знали».

Любов Корзун:

«Пости самі не випаровуються. Це має назу подвійні стандарти та цензура. От якби зубастик належав комусь із міської влади, то був би джек-пот – тоді пиши хоч пальці постирай»…

Та й відповідь, на це чому, вже відома:

Инна Андриевская:

«Если речь идёт про аварию, то посты про Зубастик удалила я. Объясняю – наш народ репостит в группу всё подряд и даже не смотрит, что таких постов, перед ним, уже три и больше! Я захожу в группу и вижу ПЯТЬ! ПЯТЬ!!! постов про аварию на трассе. Вам интересно читать одну и туже статью пять раз подряд?! Мне нет! Соответственно, одинаковые посты удаляются и остаётся один. И тут абсолютно не имеет значения кто написал пост и о чём. Не нужно придумывать то, чего нет. Уже и двойные стандарты приписали и то, что в этом кто-то заинтересован Ох, Малин…..»

«Ох, Малин!», — хочеться вигукнути і собі. Але вже з приводу іншого посту, який з’явився цими днями в тій самій групі «МалинчанИ» й також стосується «ZuBUStikа». Його автор Катерина Гальчук. Допис її, як і всі попередні, друкуємо мовою оригіналу:

«Доброго дня, хочу поділитись своїми враженнями від перевізника ZUBUSTIK!Їхала з Малина на Київ на прийом до лікаря по записі, яку зробила завчасно, відпросившись з роботи і розрахувавши час мала дістатись вчасно…але, приїхавши до Академістечка, всі вийшли а я залишилась, так як мені потрібно було на Святошино…водій, який згодом представився Рудченком, був здивований що я залишилась і не вийшла на Академістечку закуривши цигарку вирішив що йому потрібно ще заїхати на заправку, на всі мої прохання і пояснення куди я їду і навіщо, що ми можемо запізнитись він все рівно поїхав на заправку, приїхавши на заправку я звернула увагу, що у нього показувало пів баку, на що він мені відповів що стрілка не вірно показує….після заправки показувало вже повний бак не звертаючи на мене ніякої уваги ми доїхали до Святошино…

Ось якось так, тому якщо будете користуватись послугами цього перевізника розраховуйте свій час, щоб водій ще міг вирішити свої питання!..»

Певно, авторка посту не раз пошкодувала, що зачепила цю тему, отримавши замість підтримки шалений шквал негативу. Причому більшість його, як не дивно, від жіночої статі.

«Якщо, Вам, людоньки щось не подобається, не їдьте цим перевізником, — «порадила», зокрема, Романова Дарина. — Їдьте, будь ласка, електричкой, або ж купіть собі свій власний автомобіль і будь ласка. А не розводите тут балаган, скільки вже їздимо з перевізниками все завжди чудово і водії привітні і все завжди чудово)».

А опісля дала й ще одну пораду: «…на скільки знаю є гаряча лінія Зубастика, звертайтесь туди)».

Катерина Гальчук відповіла: «…зверталась, там відповідач, пообіцяли що перетелефонують, але досі ніхто не дзвонив і все…»

Як, до речі, і мені з приводу того самого страхового поліса і ліцензії.

Поки що все.

Світлана ВОЖДАЙ.