У понеділок відбулася спільна сесія міської та районної рад. Питання — бути чи не бути опорній лікарні у Малині?

Тривожний календар

27 листопада 2019 року — Постанова Кабміну №1047 «Деякі питання створення госпітальних округів», за якою Малинська міська лікарня відповідає всім згаданим у ній критеріям, вирішальним при формуванні мережі опорних закладів охорони здоров’я.

15 січня 2020 року — розпорядження Кабміну №23-р «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року», де Малин не має опорної лікарні.

Січень-лютий 2020 року — малинські активісти постійно дописують у соцмережах про загрозу «зливання» малинської лікарні й байдужість влади до термінового підняття питання про включення нашого МРТМО до переліку опорних.

Кінець січня 2020 року — із допису міського голови Олексія Шостака у Фейсбуці у відповідь на закиди малинчан про перспективу лікарні:

«…Від себе, по статусу лікарні ніхто не сидить не чекає з моря погоди. Ми постійно співпрацюємо як із областю так і з міністерством, виконуючи їх рекомендації по максимальному наближенню нашої лікарні до критеріїв статусної.

Нас НЕ ЦІКАВИТЬ опорна лікарня, бо такі лікарні розтануть як коростенський госпітальний округ. НАС ЦІКАВИТЬ лікарня інтенсивного лікування, що дасть можливість зберегти всі існуючі відділення.

Такі лікарні будуть визначені госпітальною радою області до кінця цього року і наша лікарня на даному етапі сприймається в такому статусі.

Але, ще раз, ТІЛЬКИ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ принесуть результат.

Влада знає свої задачі, на рівні міста, району, області і народних обранців, і вже виконує їх чого б це не вартувало…».

13 лютого 2020 року — активні малинчани закликають через соціальні мережі владу відреагувати на ситуацію, взяти приклад з Олевська і терміново скликати сесію з питання включення малинської лікарні до переліку опорних.

17 лютого 2020 року — спільна сесія Малинських районної та міської рад з даного питання таки відбулася.

З диктофона журналіста: виступи і коментарі, які прозвучали на спільній сесії Малинських районної та міської рад.

Валентина Швидун, в.о. головного лікаря МРТМО:

— Мати опорну лікарню означає більше фінансування. Без такої лікарні ми просто не виживемо. Обслуговувати місто і район, і Чоповичі в сьогоднішній ситуації неможливо. Ліки дорогі, зарплати лікарям платити треба, а коштів вистачати не буде.

Наша потреба складає 54 мільйони на рік. Якщо буде 41 мільйон — буде важко жити.

Який же статус нашої лікарні зараз? Обслуговує лікарню 193 працівники, з них — 59 лікарів, 80% яких мають високий кваліфікаційний рівень. Наші лікарі досить успішні. Але їх не вистачає. П’ятеро навчаються в інтернатурі. Сподіваємося, що вони повернуться до нас, хоч так не завжди буває. Чимало дітей навчається зараз у медичних вузах, і на них теж велика надія.

Заклад наш в основному укомплектований матеріально-техніч-ними цінностями за вимогами табелю оснащення.

Але, згідно з новими вимогами до опорної лікарні, які пред’являє Національна служба здоров’я України, обладнання не вистачає.

Проте ми запустили лапароскопічну стійку, а це й економічний ефект, і швидке одужання для людини. Передбачено і придбання ендоскопічної стійки. Це важливо і в рамках виконання вимог Національної служби здоров’я, і для вчасного діагностування патологій. Ще потрібні відеофіброгастроскоп, колоноскоп, бронхоскоп, гістероскоп. Все це для швидкого дослідження і лікування.

Зараз за кошти міської ради проводиться реконструкція приймального відділення. Закінчено першу чергу, і минулого року було освоєно близько 900 тисяч гривень, фінансування є і на цей рік — роботи будуть продовжені. Отже, після закінчення реконструкції це буде приймально-діагностичне відділення з екстреною і невідкладною медичною допомогою. Це реанімаційно-діагностичний зал, де відбуватиметься діагностування і відразу швидке лікування.

Важливим критерієм для визначення нас як опорної лікарні є відстань. Вона має бути до 100 кілометрів. А враховуючи стан наших доріг, ми не матимемо можливості за годину доїхати до лікарні, як сказано у нових вимогах, і вчасно надати невідкладну допомогу.

Із 27 медичних послуг, які може пропонувати опорна лікарня, ми надаємо 7. Можна надавати ще паліативну, неонатальну і реабілітаційну. Паліативна допомога має бути підкріплена серйозними матеріальними вкладеннями. Щодо реабілітаційної, то у нас немає лікаря-реабілітолога, зате більш-менш є обладнання.

Варто нагадати, що Малинський район — це територія, яка постраждала від аварії на ЧАЕС і де проживає 575 осіб, інвалідність яких пов’язана із даною аварією.

Демографічна ситуація — постаріння населення. А люди похилого віку, відомо, частіше хворіють. І попередня категорія з інвалідністю так само частіше потребуватиме надання невідкладної допомоги.

Було сподівання, що саме міста обласного підпорядкування — Малин відноситься до їх числа — матимуть опорні лікарні…

Михайло Левковець, голова районної ради:

— Ми повинні вже були років три тому зібрати нараду з метою виготовлення плану розвитку підтримки медицини у Малині і районі. Але виникає закономірне питання: які невідповідності параметрів були виявлені, що Малин, місто обласного підпорядкування, не може розраховувати на опорну лікарню?

На нараді в області пояснили, що у нас невідповідне кадрово-технічне забезпечення. То чому у нас воно невідповідне?

Отже, треба прийняти звернення і знайти одного, двох чи трьох, хто здатен буде інформацію подати належним чином, щоб гідно виглядати 25 лютого на нараді в області за участю Національної служби здоров’я й керівництва області, представників усіх міст і районів, головних лікарів від них, у тім числі. Сьогоднішнє звернення і наша участь у цій нараді — показати свій голос і свої можливості. Сподіваюся, що Олевськ і Малин мають вийти на опорні лікарні.

Не зовсім в унісон ми працювали у цьому плані. Оті параметри, по яких ми не проходили… Якби вчасно було усунуто недолік, сьогодні була б значно краща ситуація.

Олексій Шостак, Малинський міський голова:

— Не хочеться переводити розмову у формат, буцім хтось десь недопрацював. І треба чітко зрозуміти, у чому проблема.

Ми насправді на голову вище від наших конкурентів.

Зараз вирішено гроші від російського газу спрямувати на розвиток медицини й доріг. І лікарні, які названо опорними і яких немає в жодному законі, отримують додаткове фінансування. Для себе маємо зрозуміти, що наша кінцева мета — не опорна лікарня як така. Ми не маємо на цьому зупинятися. Насправді кінцева мета — лікарня інтенсивного лікування.

Однак, враховуючи, що саме на опорні лікарні зараз піде фінансування із держбюджету, ми його не отримаємо, претендуючи стати лікарнею інтенсивного лікування за всіма параметрами. Сусідні райони, отримавши державну субвенцію, стануть попереду нас по всіх параметрах.

Те, що говорили, буцім треба було збиратися вирішувати проблему 2 роки тому?.. Та ні, треба було збиратися 5 років тому! І ми це робили. І я дякую району за те, що було зроблено. Зокрема, саме район придбав лапароскопічну стійку, а місто до неї — супутнє обладнання. Це наш сильний фактор. Не кожне місто чи район має таке обладнання.

Зараз ми ставимо КТ (комп’ютерний томограф — прим. ред.).

Ми перші в області зрозуміли, що треба робити приймальне відділення, тому почали ще минулого року  — в той час, коли всім опорним лікарням ще тільки доручено виготовити проектно-кошторисну документацію, щоб потім виділити гроші з державного бюджету на облаштування приймальних відділень.

Тут не стоїть питання в оснащеності чи наявності лікарів. Тут стоїть питання — білі люди і сірі люди. Три опорні лікарні. Зараз розглядається можливість створення четвертої опорної лікарні в Житомирі. Забувши про всю область. Олевськ не зможе дістатися вчасно до опорної лікарні. Ми не зможемо. Про це ніхто не думає. Все це відбулося у жовтні. Нікому не повідомлялося. В ручному режимі визначили опорні лікарні, і чекають на гроші з державного бюджету на їх оснащення.

…Голова госпітальної ради запевнила, що буде додано ще 2 опорні лікарні — у Малині та Олевську. Обіцяють, що нашу позицію буде почуто…

Те, що залежить від влади, зробимо однозначно…

Андрій Пузійчук, народний депутат України:

— Ми всі насправді не усвідомлюємо катастрофу — проблеми цієї медичної реформи.

Можна багато сперечатися про те, що було і не було зроблено. Але треба дивитися на те, що відбувається сьогодні…

У січні було затверджено перелік опорних лікарень. У тому переліку малинської лікарні немає.

Влада стверджує, що вона не закриває лікарні. І це правда. Закриєте цю лікарню ви, місцеві депутати… На сьогодні власником малинської лікарні є Малинська міська рада. І ви, депутати цієї ради, змушені будете згодом проголосувати за ліквідацію цієї лікарні. Причина буде одна — відсутність фінансування.

Є певна методика моделювання мережі закладів охорони здоров’я вторинної та третинної медичної допомоги. Там гарно написано: «…гарантований своєчасний доступ до послуг медичної допомоги».

І є чинна постанова Кабінету Міністрів, у якій говориться, що доїзд швидкої на виклик має відбуватися за 20 хвилин. Цю постанову ніхто не скасовував.

Що ж пишуть у новій методиці? А те, що доїзд має відбуватися за годину! Час на дорогу збільшується у три рази.

Як буде функціонувати у цих умовах екстрена медична допомога? Ніхто цього не розуміє.

Цитую дані із сайту Кабміну за 2016 рік (за наступні роки статистика прихована):

«Лише 8,5% реанімацій, проведених працівниками екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі пацієнтам із зупинкою серця, виявилися успішними».

Страшні цифри. І це при умові доїзду швидкої за 20 хвилин. А коли швидка їхатиме 60 хвилин?

Наприклад, з Вишева до Коростишева — 1 година 40 хвилин. Це показує «джі-пі-ес». А що по факту?

Що відбулося? Перелік опорних лікарень подала обласна адміністрація. Не обласна рада, не депутати облради, де Дзюбенко і Диняк встали б і оскаржили таке рішення. Як оскаржив би і депутат облради — головний лікар з Олевська.

Натомість обласна адміністрація зробила все тихенько. А ми про це дізналися на минулому тижні. Хоча тим часом готували подання, просили обладнання для малинської лікарні.

Не може обласна адміністрація нехтувати думкою 50 тисяч мешканців району. Тому сьогоднішньою сесією ви заявляєте принципову позицію, що опорна лікарня у Малині має бути!

Вінницька область, схожа на нашу, має 10 опорних лікарень, Хмель-ницька — 10. А Житомирська, яка найбільше постраждала від аварії на ЧАЕС? Тут треба робити 12 лікарень!

Ми маємо спільними зусиллями відстояти лікарню. Для мене це питання так само болюче — я родом із Малина, мої батьки ходять до нашої лікарні…

Ігор Малегус, керівник апарату районної ради:

— Шановні депутати, щоб наше дійство сьогодні мало результат, я б радив сільським головам терміново провести позачергові сесії. І тоді буде спільний кулак. Ми ж спільно фінансуємо медицину. Самодостатні сільські ради можуть знайти сьогодні копійку, щоб підтримати дану ситуацію.

…Нам треба організувати десант на Житомир, попередньо пройтися по пунктах, що ми можемо і чого ми не можемо зробити (йдеться про пакет медичних послуг опорної лікарні — Ред.)… За минулий рік є непогані кошти в районі і сільських радах… за місто не буду говорити… — ми могли бути готові. І тоді в області побачать, що ми є одним кулаком і маємо ресурси.

А підбір кадрів? Ми говоримо про це десятки років. Місто обласного значення, а ніхто не ставив питання про житло для лікарів. Адже можна переобладнати існуючі приміщення під службове житло. Наприклад, водолікарня… Багато приміщень є, просто ніхто цього питання не піднімає…

Олександр Андрійцев, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги:

— Частина малинчан не бачать реальної картини. «Та що там, до Коростеня чи ще куди — доїду!». Тим самим сприяють тому, що не буде лікарні.

І ця молода команда нова брендам надає перевагу над справжніми потребами. Гроші, які вони збираються дати на опорні лікарні, значною мірою будуть витрачені на приймально-діагностичні від-ділення, які вони планують по всій Україні зробити за одним зразком і пофарбувати в один колір. Бо це дуже важливо (з іронією — Ред.). Тим часом, як би не критикували мера, а у Малині таке відділення вже є. От лише не того кольору (іронічно).

 

Згадайте про гроші, які виділялися при Порошенку. Та сама картина. І де ті гроші? Де ті 400 мільйонів? Казали, що нову амбулаторію легше звести, ніж перебудовувати чи добудовувати існуючу. Стверджували, що за 2 місяці збудують нову амбулаторію й у Нових Вороб’ях…  Те ж саме буде із їхніми бренд-буками (йдеться про політику чинної влади у галузі охорони здоров’я — Ред.).

Ви, Андрію Васильовичу (до народного депутата Пузійчука — Ред.), повинні розібратися, чи не має тут корупційної складової. Чому Коростишів потрапив до міст з опорними лікарнями? Та не має там бути опорної лікарні! Двадцять шість кілометрів до Житомира, де три лікарні!

І остання пропозиція. Поскільки думка обласної ради була проігнорована, прошу наших депутатів облради ініціювати на комісіях з охорони здоров’я — а Олевськ та інші нас підтримають — питання: «Чому, за якими критеріями визначали опорні лікарні, чому Малин, Олевськ не потрапили? Чому спочатку були лікарні інтенсивного лікування — перша і друга лінія, і раптом з’явилися опорні?» Хтось придумав схему і туди підуть гроші…

Олег Дзюбенко, депутат обласної ради:

— На рахунок того, чи звертатися до Суслика чи облдержадміністрації. Не треба, щоб сюди їхала і заступниця голови ОДА. Сам Суслик сьогодні на лікарняному, але казав, як тільки вийде, докладе максимум зусиль і обіцяє… Так, Олексію Григоровичу? (Шостак відповідає: «Я думаю, що він мене дуже добре почув, він півгодини не міг вийти з кабінету заступника голови адміністрації». Малегус кидає репліку: «Двадцять шостого лютого вийде, коли закінчиться термін для прийняття рішення…». Шостак іронізує: «Зараз із ним проводять профілактичні бесіди»).

Добре, що відбулося це зібрання, яке висловило спільну позицію. На цьому зупинятися не варто. Треба виробити чіткий план дій. Подумати про виділення грошей із місцевих бюджетів. Бо звикли чекати підтримки з області, а підтримки збоку нам точно чекати не варто. Сподіватися на себе і на свої зусилля. Двадцять п’ятого лютого буде комісія з охорони здоров’я, візьмемо в ній активну участь (йдеться про депутатів облради Диняка, Дзюбенка й Перегуду — Ред.).

Депутат обласної ради Сергій Диняк зауважив у продовження виступу колеги, що у звернення варто обов’язково додати абзац про виняткову обділеність Житомирської області у сфері охорони здоров’я.

Поки готувалися до голосування, звучали коментарі із залу.

Ігор Ярмоченко, голова Пиріжківської сільської ради: «Організувати акцію непокори».

Ігор Малегус: «Зробити спільне звернення, але ще додати до нього 20 окремих звернень сільських рад і Чоповицької ОТГ!»

До Вашої уваги текст звернення, прийнятого на спільній сесії міської та районної рад

 

Президенту України

Володимиру ЗЕЛЕНСЬКОМУ

 Прем’єр-міністру України

Олексію ГОНЧАРУКУ

 Міністру охорони здоров’я

Зоряні СКАЛЕЦЬКІЙ

 Голові комітету Верховної Ради України

з питань здоров’я нації, медичної

допомоги та медичного страхування

Михайлу РАДУЦЬКОМУ

Голові Житомирської обласної

 державної адміністрації

Віталію БУНЕЧКУ

Голові Житомирської обласної ради

Володимиру ШИРМІ

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Малинської міської ради 7-го скликання Житомирської області до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я, голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради

 

Ми, депутати Малинської міської ради Житомирської області звертаємося до Вас з глибокою стурбованістю та обуренням стосовно рішень влади щодо майбутньої долі КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради та долі всіх жителів м. Малина.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України №23-р від 15.01.2020 року «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року» був затверджений перелік опорних закладів охорони здоров’я  у Житомирському госпітальному окрузі в кількості 7 – ми лікарень. В даному переліку не враховано доступність до опорної лікарні мешканців міста Малина, Малинського району, Радомишльського району, Народицького району, Брусилівського району, а також не враховано, що Малинська міська лікарня знаходиться поблизу міжнародної траси Київ – Ковель – Ягодин. Крім того, Малинська міська лікарня відповідає всім критеріям, які є вирішальними при формуванні мережі опорних закладів охорони здоров’я, визначених у постанові КМУ №1074 від 27.11.2019 «Деякі питання створення госпітальних округів», а саме: протягом останніх чотирьох років здійснюється поповнення матеріальної бази лікарні за рахунок міського бюджету, обласного та державного бюджету, проведені капітальні ремонти відділень, проведені капітальні ремонти операційних блоків, закуплене сучасне обладнання, триває реконструкція будівлі під встановлення комп’ютерного томографа. Лікарі постійно підвищують свій професійний рівень, залучаються спеціалісти з інших міст. Розпочата реалізація проекту «Реконструкція частини будівлі Малинської міської лікарні для відділення невідкладної (екстреної) допомоги» з метою забезпечення доступності, своєчасності та підвищення якості рівня екстреної медичної допомоги. Крім того, Малинська міська лікарня має фінансову стійкість, що визначається можливістю Малинської міської ради забезпечити наявність функціональних потужностей відповідно до вимог законодавства, а також має здатність постійно та ефективно надавати послуги вторинної та екстреної медичної допомоги належної якості і в об’ємах в межах наявного обсягу фінансових ресурсів.

Ще одним важливим фактором, який необхідно врахувати є те, що територія м. Малина та Малинського району потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи, що спричинило велику кількість онкологічних та інших, викликаних впливом радіації, захворювань.

Провівши аналіз у сусідніх областях Вінницькій та Хмельницькій (з приблизно однаковою кількістю населення та меншими територіями по площі), де планується від десяти до дванадцяти опорних лікарень, як в той час, у Житомирській – всього сім.

Просимо врахувати наведену вище інформацію та втрутитися у ситуацію, що склалася щодо визначення опорних лікарень Житомирського госпітального округу з метою недопущення обмеження мешканців міста Малина  у доступі до вторинної медичної допомоги, визначивши опорною лікарнею – Комунальне некомерційне підприємство «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради.

Звернення прийнято на вісімдесят сьомій сесії міської ради 7-го скликання 17.02.2020 р.

 

За дорученням депутатів Малинської міської ради

Міський голова                                                                       Олексій ШОСТАК

Секретар міської ради                                                         Олександр ГОРДІЄНКО