Стрічку  новин свого офіційного сайту ТОВ «Малин Енергоінвест» прикрасив повідомленням про власну перемогу в респектабельному Національному бізнес-рейтингові.

Лідером «Малин Енергоінвест» став за наступними критеріями. Четвертим у «золотому розділі» опинився серед суб’єктів господарювання за показником «Коефіцієнт оборотності активів». Шосте срібло отримане за «Фондовіддачу».

І це серед 315 794 суб’єктів господарювання України!

За такі заслуги такого статусного лідера запрошено спочатку 14 травня до Казахстану — на курорт Борове, а потім, 20 серпня — до столичного «Гранд Хол Хрещатик».

На сайті Національного бізнес-рейтингу можна познайомитися з розділами, які втаємничать зацікавлених у механізмах потрапляння в «золото», «срібло» й інші коштовні надра бізнес-спільноти України. Там же реклама рейтингу обіцяє: «Лідери рейтингів зустрічаються на ділових та урочистих подіях в Україні, Казахстані, Грузії, Азербайджані та інших країнах світу».

Які ще переваги і преференції дає подібне лідерство, розуміють і знають учасники перегонів. Пересічному спостерігачеві інформація про списки золотих і срібних переможців лишається закодованою. Як перемога «Малин Енергоінвесту» впливає на репутацію даного ТОВ серед споживачів можна буде дізнатися після публікації цієї новини на шпальтах місцевих ЗМІ та у стрічках соціальних мереж. Активні коментування або їх відсутність засвідчить свій рейтинг за своїми критеріями.

Що таке НБР?

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.

Це об’єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).

НБР — представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об’єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.