«Сьогодні закінчується 8 тиждень без цукру.

Пробігаю в день 8 км, без м’яса, молочних продуктів та муки.

Ні кофеїну!!!

3 л. води в день!

Зміни просто фантастичні!

Я чудово себе почуваю.

Нуль алкоголю!

Здорова дієта, без глютену, та 2-х годинне тренування щодня!

Ніколи не почувала себе краще.

Не пригадую чий це статус, але я щиро радію за автора.

Тому вирішила і собі його скопіювати. Не соромтесь, робіть так само…)»

Вау! Скільки позитиву! Скільки драйву! А я чим гірша? Гоп! Забрала собі на особисту сторінку у Фейсбуці! З подругами поділися. Ага, та й за себе пора узятися. Пора, дівоньки, пора.

…Почала, значить,  я худнути!  Економія, скажу відверто, шалена. Ви тільки уявіть, ні  — м’ясу, молоку, цукру та борошну. Замість цього — вода з криниці. Третина відра! Пити можна відразу біля криниці, щоб менше було додому нести. Вигідно? Вигідно!

Друге. До роботи мені три кілометри пішки. Бігти можна і туди, і назад.

Б-і-і-і-і-жу. Та ще глухими провулками, щоб набігати норму. Увечері ще завернула до магазину, щоб потім долати маршрут з повними торбами, ой — з навантаженнням. Гей-гей! Розступись народ, добро пливе біжить! Собаки, правда, підгавкують здорово у  мою сторону, що «сто кілометрів скаженій собаці не крюк».

Я не ображалася, ні. У мене ж у голові інше: наковтатися ще води, щось куснути (обов’язково без глютену)  — і на тренування. Бо на годиннику початок сьомої. А ще дві години ганяти сім потів.

Хух! Отямилася від тих гопців о дев’ятій. Плентаюся додому і щось мені таки підказує, що вдома мене чекають не аплодисменти,  а голодні, як тигри, чоловік і діти. А з ними невивчені уроки, невипрасувана одіж, не…

Приходжу, так воно і є! Як у воду дивилася! Куховарю приречено біля плити, а збоку треться об мої тремтячі після тренувань ноги кіт. Капосна тварюка! Їй до волохатої спини усі мої старання і дієта, моя майбутня тоненька талія і кругленькі сідниці! Рибу і печінку йому подавай! А щоб тебе…На, жери! А я ковтатиму  слину….Ех! Одним словом, весь реальний світ, на відміну від віртуального,  категорично  проти! Проти мене, потенційно гарної! Ну, і де та справедливість, де оті фантастичні зміни?

…Кажуть, краса врятує світ. Може, воно й так. Але щось мені підказує, що спочатку оте надзвичайно здорове життя вкладе у копи світ і нас у ньому, щоби красі було що рятувати.

Марічка ГАРНЕЛИЧКО.