«Деякий час вагалась, писати про це, чи ні… Вирішила все-таки поширити цю інформацію у соц. мережах для того, щоб застерегти інших людей бути обачними по відношенню до цієї «персони».
Нехай малинчани знають своїх «героїв»! — з’явилося у фейсбучній групі «МалинчанИ» цієї середи.


Далі Наталка Єфименко розповіла, що саме спонукало її до цього посту:
«Внаш час злодії не гребують нічим! Крадіжки відбуваються навіть серед білого дня! Кілька разів від знайомих поступала інформація, що бачили у дворі батькової хати місцевого мешканця Тищенка Сергія, який проживає в мікрорайоні професійно-технічного ліцею (вул. Городищанська). У подвір’ї періодично помічали сліди злодійської діяльності. В основному щезали металеві та господарські речі. Помічали, що неодноразово злодії «господарювали» і у надвірних будівлях: були зірвані замки, всередині все було перевернуто та розкидано. Ми самі зайнялися розслідуванням після того, як помітили складений у дворі в одному місці вже підготовлений до виносу метал… І злодій не забарився! Серед білого дня прийшов за цим «товаром».
Не зупинили його навіть наші передчасні попередження стосовно таких дій!
Злодія було спіймано «на гарячому»!..

Не знаю, чим би все закінчилося того дня, якби на допомогу не нагодився один знайомий чоловік. Злодій перебував у неадекватному стані, грубо і нецензурно висловлювався до нас, мотивуючи, що потрапив у чужий двір у пошуках туалету.
Нашвидкоруч мені вдалося зробити ще і ці фото, коли «любитель чужого добра» одразу намагався «накивати п’ятами».