Повідомлення від мешканки с. Лісної Колони про те, що її малолітню дитину намагався душити її ж батько, надійшло до Малинського відділення поліції цього понеділка. Маємо з цього приводу поки що скупу інформацію.

Зі слів поліціянтів, мама дитинчати — хлопчику немає ще й двох рочків — працює в столиці, тому залишила спочатку глядіти сина своїм батькам. Але оскільки ті зловживають спиртним, невдовзі забрала від них дитину й залишила на чоловіка.

Чому рідний батько серед ночі накинувся на малюка й почав його душити, ще належить з’ясувати слідству — справу занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чоловікові поки інкримінують статтю КК, за якою його злочин кваліфікується як нанесення легких тілесних ушкоджень.

На щастя, дитина жива — «Швидка допомога» нагодилася вчасно, і нині здоров’ю малюка нічого не загрожує.

Дібрівський сільський голова Василь Лакей, з яким вдалося поспілкуватися з цього приводу, зазначив, що взагалі ця родина живе «дуже цікаво». Конфліктні ситуації з цим чоловіком у нього і в односельців були й раніше: він погрожував порізати й спалити, виколював очі теличці… Поводиться він взагалі неадекватно, хоча спиртним не зловживає — певно, у нього щось із психікою. А що трапилося в той день, коли батько накинувся на сина, достеменно сільський голова не знає.