«Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції у Житомирській області Сергій Романович Крупєй представив особовому складу Малинського відділення Коростишівського відділу ГУ Національної поліції у Житомирській області нового начальника. Ним став добре всім нам відомий полковник поліції Старовойт Михайло Володимирович. Вже колишній начальник Магалецький Віталій Юлієвич обійматиме посаду в апараті Головного управління Національної поліції у Житомирській області», — повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова Малинської РДА Сергій Кириченко.

Від себе додамо, що Віталій Магалецький пропрацював на посаді керівника Малинського відділення поліції усього три місяці. Це рекордно короткий термін для очільника наших правоохоронців.

Серед першочергових завдань, які окреслило обласне керівництво тоді перед новим начальником Малинської поліції, це й «усунути некомплект» особового складу відділення, який станом на 15 жовтня минуло року складав 14 осіб. Віталій Магалецький пообіцяв тоді вирішити питання за декілька днів.

Чи вирішив та що дісталося «у спадок» Михайлу Старовойту, дізнаємося зовсім скоро.