З приємної новини розпочався нинішній рік для жителів Дібрівської сільської ради — спільними зусиллями за ініціативи сільського голови Василя Лакея, вдалося провести водогін.

— Цю ідею виношував два роки, — зізнався очільник громади Василь Лакей. — Обидва вони були посушливими, і влітку наші селяни потерпали від браку води в криницях. То ж я подумав: на території ради є свердловини колишніх колгоспів та школи, що тривалий час не діють, стоять «законсервованими». То чому б не скористатися ними?.. Головне, що в цей задум повірили люди, й всі гуртом взялися до роботи.

Усі роботи люди виконували самостійно. Придбати ж необхідні матеріали (труби, насоси та інше) допомогли небайдужі люди, давні партнери цієї громади — керівники ТОВ ВП «Полісся», ПП «Лівіна» (с. Лісна Колона), мисливського господарства ТОВ «Квінта плюс компані», депутат районної ради А.П. Лось, директор ДП «Малинський лісгосп АПК» Володимир Антонюк та інші.

З бюджету сільради для оформлення права власності, закупівлю лічильників та інших робіт у Діброві та Лісній Колоні було затрачено близько 20 тис. грн. Загалом цей проект обійшовся громаді в близько 250 тис. грн.

Нині в Діброві до центрального водогону протяжністю близько трьох кілометрів підключилися жителі вже більше 50 будинків, а в Лісній Колоні — до 30. Тут протяжність водогону — 2,5 кілометра. З початку нинішнього року в Діброві планують підключитись до центрального водогону жителі ще двох вулиць, а це ще близько 50 обійсть.