У пологовому — нове обладнання

«За період роботи психотерапевтом у моїй практиці досить багато історій, — поділилась інформацією з цього приводу малинчанка Лілія Лісовська, яка нині працює в Києві й безпосередньо причетна до цього. — Одна з них — вагітна жінка при пологах втратила немовля. Пологи були дуже тяжкими, та й пологове відділення не було оснащене необхідним обладнанням. Жінка була люто ображена та злісно відгукувалась про лікаря, який приймав пологи. Тяжка депресія окутала жінку, яка мріяла стати мамою… Після проходження індивідуальної психотерапії депресивний стан минув. Жінка зрозуміла, що лікар не міг віддати немовляті своє життя, лікар зробив усе можливе для врятування дитини…»

Сама ж Лілія, зворушена цією історією своєї пацієнтки, не стала чекати, коли держава купить необхідне обладнання для нашого пологового відділення.

«Я, — зізнається вона, — знайшла меценат,а який з доброю душею та щирим серцем купив необхідне обладнання, якого не вистачало для надання допомоги в перші секунди народження немовляти…»

І цими днями Лілія разом з меценатом, ім’я якого Віталій Пакін (на фото), завітали в Малинське пологове відділення, аби передати це обладнання — «щоб до трагічної історії більше не повертався ніхто. І малинчанки з довірою та надією приходили народжувати здорових діток».

Творимо добро разом!