Напередодні радісних, світлих родинних свят Нового року та Різдва Христового прийміть мої найщиріші вітання. Нехай рік новий принесе у ваші оселі здоров’я, щастя, добробут, наповнить їх миром, добром, затишком, повагою, успіхом, радістю, яскравими моментами та безліччю дивовижних приємних сюрпризів.

Вірте в добро і диво, робіть його й самі. Нехай усі незгоди замете сніжок, а всі ваші добрі наміри стануть дійсністю. Хай святковий Різдвяний передзвін подарує ауру неповторної Божої благодаті, взаємну довіру, надію і любов, утвердить незгасну віру в здійснення найзаповітніших мрій і задумів!

З повагою Сергій ДИНЯК,

депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор ТОВ «Юнігран».

Р.S. За сприяння депутата Житомирської обласної ради Сергія Диняка отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая близько трьох тисяч школярів та вихованців дошкільних закладів району, Чоповицької ОТГ, міських ЗОШ №6 та дитячого садочка №5. А для 500 дітей-сиріт, дітей, чиї батьки брали участь в АТО, обдарованих дітей Малинського району та дітей, батьки яких є працівниками групи компаній «Юнігран», було проведено новорічну виставу «Пригоди у чарівному лісі» та подаровано солодощі.