На базі столичного Міжнародного виставкового центру LTD за сприяння Міжнародної кінологічної федерації FCI-CACIB та ВГО «Кінологічна спілка України» відбулись дві найбільші виставки собак — «Київська Русь-2019» та «Кришталевий кубок України-2019. Парад чемпіонів».

Участь у кожному з цих змагань брали більше сотні собак різних порід.

«Кращим представником породи» в класі «Бебі» визнано піврічну німецьку вівчарку Роксі малинчанина Юрія Гринихи, котрий більше 20 років захоплюється розведенням і утриманням саме цієї породи чотирилапих друзів. Додому наш земляк і його улюблениця повернулись із двома дипломами та Кубками.

До речі, у жовтні нинішнього року Роксі здобула друге місце й у спеціалізованій виставці німецьких вівчарок (прирівняній до чемпіонату України), що відбувся у Василькові на Київщині.

— Ми отримали масу драйву та позитивних емоцій, — розповів Юрій. — Адже це одні з найпрестижніших спеціалізованих змагань наприкінці року. Не може не радувати те, що високу оцінку Роксі на виставках одноголосно дали судді найвищих міжнародних кваліфікацій із Естонії та Данії.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Фото зі сторінки у Facebook Юрія Гринихи.