Садиба святого Миколая цього року переїде з Малинівки до Малина. З 19 по 25 грудня у центрі Малина новорічний настрій пануватиме не лише біля ялинки, яку почали встановлювати вже цієї середи, а й на відрізку площі Соборної з боку Дитячої школи мистецтв та маркету «Соборний». Для усіх бажаючих працюватимуть майстер-класи, малечу розважатимуть аніматори, буде розміщено різноманітні фотозони.

Як і торік, у Садибі оселиться і віслюк Вітус. Відтак цілий тиждень до Святого Миколая можна буде завітати надвечір у гості, поспілкуватися з ним та його помічниками, взяти участь у розвагах, конкурсах та відчути новорічні дива.

Очевидно, що цього року у місті на Новорічні свята буде «гарячіше» ще у двох місцях: по вулиці Кривенчука та біля фабричного будинку культури.

У соцмережах малинчанка Аня Дядя (агентство Bastet) запрошує відвідати з 19 грудня по 14 січня новорічний фестиваль із різноманітними розвагами. Працюватиме він з третьої години дня 19, 21-22, 29-30 грудня, а також 1, 4-7 та 14 січня.

Ну, і як ми повідомляли у попередніх номерах «СП», у мікорорайоні паперової фабрики, біля колишнього будинку культури громадськими активістами на чолі з Марію Василенко (ГО «Відкритий світ») заплановано втілити досить цікавий проект «Зимова казка». Його вже фінансово підтримало більше ста малинчан, перерахувавши кошти у сумі 36 700 гривень. Цього, проте, ще недостатньо для втілення усіх задумів. Та організатори сподіваються усе ж реалізувати заплановане та провести там п’ять святкових новорічних вечорів.