З такою метою об’єдналося близько 30 активних громадян та громадських лідерів із Малина і не тільки

«Це все для нашого міста, нашої молоді», — пояснює Марія Василенко, голова правління громадської організації «Відкритий світ».

Марію знають як співорганізатора «МалинЕкоФесту» та керівника клубу «ПРОСТІР». І цього року вона вирішила зібрати нову команду для реалізації ще більш масштабного та тривалого проекту, адже відновлення старої великої будівлі вимагає чималих зусиль та коштів.

Новина швидко поширилася містом і привабила до себе багатьох талановитих та досвідчених людей, серед яких дизайнерка Наталія Вербицька, громадська активістка і співачка Ольга Гура, хореограф Ростислав Ісмаілов. Підтримують проект і громадські організації, такі як «Свічадо» та МРБО «Захист дітей Чорнобиля».

До власника будівлі ПрАТ «Малинська паперова фабрика — Вайдманн» ініціативна група малинчан відправила звернення, під яким підписалося більше 500 чоловік. Керівництво підприємства позитивно ставиться до ідеї, але підходить по-діловому, тож очікує від команди проекту бізнес-план.

Тим часом творча група вже діє. 26 серпня біля фабричного Палацу культури було організовано АРТ-пікнік, із музичними виступами та виставкою картин.

Зараз команда готується до організації святкової ярмарки «Зимова казка».

«Якщо ми не можемо працювати всередині приміщення, то працюватимемо ззовні! Ревіталізація будівлі може зайняти роки, а діяти треба уже зараз. Ми бачимо, як багато молоді виїжджає з міста, цілі сім’ї їдуть за кордон. І справа не лише в заробітках. Справа у громаді, наскільки активною і доброзичливою вона є, наскільки цікаве життя в ній», — вважають творці «Зимової казки», котрі хочуть робити дійсно цікаві заходи для жителів та гостей міста разом.

Вони успішно долучають до створення нової новорічної локації і простих жителів, і організації. За три тижні вдалося зібрати близько 25 тисяч гривень, а один підприємець, який побажав залишитися невідомим, допоміг матеріалами для виготовлення ярмаркових будиночків. Значну частину зібраних коштів виділило ПрАТ «Детвілер» та керівник підприємства Анатолій Марченко особисто. Допомагає з обробкою матеріалів керівник ТОВ «Пульс» Олександр Павловський. Усього більше 80 людей та організацій уже зробили внески на створення «Зимової казки».

Проте цього ще не достатньо. Для втілення в життя проекту святкової локації (на малюнку зліва), потрібно близько 70 тисяч гривень, тому зараз найбільше можуть допомогти саме організації та підприємства Малина.

Спочатку планувалося закупити велику штучну ялинку, яка могла би служити місту більше 10 років, проте Наталія Вербицька (на фото 1 стор.) розробила більш економний, але не менш цікавий варіант святкового декору.

Спільними зусиллями малинчан готується також насичена програма на 5 святкових вечорів.

Організатори «Зимової Казки» вірять у силу людей і просять допомогти зі збором коштів.

Добровільні пожертвування можна перераховувати на картку Приватбанку: 4731 2191 1418 8851 (Василенко М.В.)

Підприємства та організації можуть надати «безповоротну фінансову допомогу на виконання проекту «Зимова казка» за реквізитами:

ГО «Відкритий світ»

ЄДРПОУ 25923237

Ощадбанк, Малинське ТВБВ 10005/038, МФО 311647

Рахунок 2600 2380 2658 21

Облік усіх внесків ведеться та про використання коштів буде прозвітовано.

 

Редакція газети

«Соборна площа»

також підтримує створення

«Зимової казки» та запрошує читачів допомогти молодій команді створити свято

для нас та наших дітей!