Є про що поміркувати в час, коли зранку на роботу добираєшся у переповненій маршрутці, споглядаючи час від часу через запітніле вікно на світ Божий.

У центрі маршрутка стиха чмихає і більшість людей висипається з неї по роботах і школах. А ті, хто лишився і їде далі, мають змогу глянути на активний ремонт районного Будинку культури і смачно зацінити: «І що воно робиться на зиму? Літом стояло нікому не треба…», Або: «У нас завжди так: якщо падає сніг, то кластимуть асфальт. Якщо поклали асфальт, то в цьому місці мінятимуть труби».

Хочемо заспокоїти вас, шановні читачі, труби і асфальт у нас кладуть в іншому місці — по вулиці Шевченка. А Будинок культури активно утеплюють. Саме час для цього, ага. У минулому році в цю пору дах крили…

Сам же Тарас Григорович, трохи подалі від центру, вже не перший рік споглядає гранітним поглядом із постаменту, як повз снує дорожня техніка, ходять ремонтники, опускають труби. Деколи через кучугури з піску перестрибують школярі, та й просто перехожі шукають очима більш-менш рівну дорогу. Не постійно, ні. У цьому році ці будівельні віражі відбуваються саме в цю пору — пору заміни чергової порції водогону.Справа ця — не хитра: порізали старий асфальт, вирили ями, поклали трубу. А потім засипали, порівняли і … заасфальтували! У підсумку все виходить досить чудернацько. Правда, ті довгі-предовгі латки на дорожньому покритті мають нині вигляд бойових шрамів на тілі воїна — дісталося ж йому, бідоласі!

Водночас, можна лишень допустити, як вони (ці латки) поведуть себе у морози, дощі, ожеледь, у що перетворяться. Схоже, на весну місцевим дорожникам-комунальникам буде чим займатися. Тож малинчани разом із Шевченком побачать тут техніку іще раз. Або… не побачать. Це вже — як пощастить. Але спочатку усі хитатимуться у транспорті по тих нерівностях: хто — у школу, а хто — в лікарню, на роботу, а хто вже звідти, назад до центру міста. Разом, дружно, хором… в очікуванні нових ремонтів, які неодмінно настануть, ближче до зими, у холоди, у найгарячішу для ремонтників пору!