Хто там кричав, що Малин приєднають до Коростеня? Хто досі тиче пальцем, що прокуратура у нас — Коростишівська? Хто жалівся, що водіям треба за довідками та переоформленням документів їздити до Радомишля у тамтешній сервісний центр МВС (МРЕО)?

А як вам ноу-хау від «Укртелекому», де звичайного дня у приміщенні порожньо, як на виораному восени полі? Чому так, пояснює вивіска: «Прийом громадян здійснюється тільки у першу та третю середу кожного місця з 10.00 до 14.00. Попередній працівник — звільнилася».

Тобто, якщо раптом у вас виникнуть нагальні питання до колись потужного оператора зв’язку й вам конче треба буде поспілкуватися вживу з представником компанії, вам не лишається нічого іншого, як дочекатися тієї самої середи, що двічі на місяць. Ну, правда, можна ще набрати номер контакт-центру — 0 800 506 800, хоча не факт, що одразу вдасться за ним додзвонитися. Ще, як варіант, читаємо з оголошення, малинчанам можна махнути до Радомишля, де розташований найближчий Центр обслуговування абонентів.

Раніше хоч якусь інформацію можна було почерпнути з паперових рахунків, що надходили абонентам щомісяця, але ж і їх ця компанія давним давно відмінила, мотивуючи благородним поривом: «Ми запроваджуємо ініціативу із збереження українських лісів. Наша мета — скоротити кількість паперової документації, адже втрата лісів є більш серйозною причиною щорічного збільшення викидів вуглецю, ніж транспортний сектор. Відмовтесь від паперового рахунку — збережіть ліс!» (цитата з сайту «Укртелекому»).

Перша середа місяця. До прийому – ще півтори години. Проте малинчани уже займають чергу, щоб отримати консультацію від працівника “Укртелекому”

Ну, і якщо ви вже закипіли від такого «комфорту», то ввічливість «Укртелекому» тут як тут: «Вибачте за тимчасові незручності».

Незручності незручностями, проте є у цій ситуації і зручності. Приміщення «Укртелекому» — така собі рукавичка, де, судячи з вивіски, можна отримати цілий спектр земельних та юридичних послуг. А ще — замовити вікна і двері. Скоро, може, ще й чаю дадуть попити чи кави — це ж нині модно! Уявляєте, як відчиняться оті зачинені віконця, де ми колись сплачували рахунки за телефон, а звідти: «Що бажаєте?.. Скільки цукру?.. Вам з собою чи тут?..».

Жарти жартами, проте колись потужний державний оператор зв’язку, про що ще й досі свідчить напис на фасаді малинського відділення — «Почта. Телеграф. Телефон», здається, доавтоматизувався і, певне, чекає інших часів та іншого господаря.

До слова, поряд, в одному приміщенні з телекомівцями ще й досі, на щастя, знаходиться поштове відділення. Правда, офіційно його назва звучить так: (цитуємо з сайту Українського державного підприємства «Укрпошта»): «Центральне відділення поштового зв’язку №1 м. Малин Центру поштового зв’язку №2 м. Коростень Житомирська дирекція Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” А Акціонерного товариства «Укрпошта».

Ну що тут сказати? Якщо «Укртелеком» доавтоматизувався, то «Укрпошта», здається, дописалася…

Одне слово, ще раз вибачте за незручності, малинчани. Вони ж бо — тимчасові. Хоча, як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове.

Оксана ІВАНЕНКО.