Хто там кричав, що Малин приєднають до Коростеня? Хто досі тиче пальцем, що прокуратура у нас — Коростишівська? Хто жалівся, що водіям треба за довідками та переоформленням документів їздити до Радомишля у тамтешній сервісний центр МВС (МРЕО)?

А як вам ноу-хау від «Укртелекому», де звичайного дня у приміщенні порожньо, як на виораному восени полі? Чому так, пояснює вивіска: «Прийом громадян здійснюється тільки у першу та третю середу кожного місця з 10.00 до 14.00. Попередній працівник — звільнилася».

Тобто, якщо раптом у вас виникнуть нагальні питання до колись потужного оператора зв’язку й вам конче треба буде поспілкуватися вживу з представником компанії, вам не лишається нічого іншого, як дочекатися тієї самої середи, що двічі на місяць. Ну, правда, можна ще набрати номер контакт-центру — 0 800 506 800, хоча не факт, що одразу вдасться за ним додзвонитися. Ще, як варіант, читаємо з оголошення, малинчанам можна махнути до Радомишля, де розташований найближчий Центр обслуговування абонентів.

Раніше хоч якусь інформацію можна було почерпнути з паперових рахунків, що надходили абонентам щомісяця, але ж і їх ця компанія давним давно відмінила, мотивуючи благородним поривом: «Ми запроваджуємо ініціативу із збереження українських лісів. Наша мета — скоротити кількість паперової документації, адже втрата лісів є більш серйозною причиною щорічного збільшення викидів вуглецю, ніж транспортний сектор. Відмовтесь від паперового рахунку — збережіть ліс!» (цитата з сайту «Укртелекому»).

Перша середа місяця. До прийому – ще півтори години. Проте малинчани уже займають чергу, щоб отримати консультацію від працівника “Укртелекому”

Ну, і якщо ви вже закипіли від такого «комфорту», то ввічливість «Укртелекому» тут як тут: «Вибачте за тимчасові незручності».

Незручності незручностями, проте є у цій ситуації і зручності. Приміщення «Укртелекому» — така собі рукавичка, де, судячи з вивіски, можна отримати цілий спектр земельних та юридичних послуг. А ще — замовити вікна і двері. Скоро, може, ще й чаю дадуть попити чи кави — це ж нині модно! Уявляєте, як відчиняться оті зачинені віконця, де ми колись сплачували рахунки за телефон, а звідти: «Що бажаєте?.. Скільки цукру?.. Вам з собою чи тут?..».

Жарти жартами, проте колись потужний державний оператор зв’язку, про що ще й досі свідчить напис на фасаді малинського відділення — «Почта. Телеграф. Телефон», здається, доавтоматизувався і, певне, чекає інших часів та іншого господаря.

До слова, поряд, в одному приміщенні з телекомівцями ще й досі, на щастя, знаходиться поштове відділення. Правда, офіційно його назва звучить так: (цитуємо з сайту Українського державного підприємства «Укрпошта»): «Центральне відділення поштового зв’язку №1 м. Малин Центру поштового зв’язку №2 м. Коростень Житомирська дирекція Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” Акціонерного товариства “Укрпошта” А Акціонерного товариства «Укрпошта».

Ну що тут сказати? Якщо «Укртелеком» доавтоматизувався, то «Укрпошта», здається, дописалася…

Одне слово, ще раз вибачте за незручності, малинчани. Вони ж бо — тимчасові. Хоча, як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове.

Оксана ІВАНЕНКО.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, залиште комантар
Будь ласка, введіть своє ім’я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.