За офіційною інформацією еменесників, 3 листопада об 11:59 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного сектору в м. Малин.

Намісці події бійці ДСНС встановили, що вогнем повністю охоплений дерев’яний гараж площею 15 кв. м та полум’я вже встигло перекинутися на покрівлю поруч розташованого шлакоблочного житлового будинку. Вітряна погода сприяла швидкому розповсюдженню вогню.

Спільними зусиллями двох чергових відділень рятувальників о 12:10 пожежу було локалізовано, а о 12:50 — ліквідовано. Вогнем знищено гараж, легковик Renault Kangoo та пошкоджено 4 кв. м покрівлі оселі. Загиблих і травмованих не має.

Попередня причина пожежі — коротке замикання в електромережі гаража.

Зі слів господаря з’ясувалося, що він порався в гаражі та ненадовго відійшов, а коли повернувся то побачив, що вогонь уже повністю охопив дах будівлі.

Власником же сусіднього будинку, який міг постраждати, виявися відомий в Малині громадський активіст Микола Поліновський, котрий повідомив про подію в соцмережах, проілюструвавши фото, задовго до офіційної інформації.