Позаминулого тижня відбувся особистий прийом громадян народним депутатом Тетяною Грищенко у Малині, про що вона повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

«24 жовтня відбувся прийом у рідному місті Малин.
З радістю повідомляю, що тепер і тут відкрито громадську приймальню. Приймальня працює за адресою: м. Малин, вул. Гагаріна, 17а. Час роботи: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 17-00 без перерви.
Особисті прийоми поки що не анонсуємо, щоб уникнути форс-мажору через імовірні зміни в графіку.
Вкотре наголошую: своїм помічникам на місцях довіряю, як собі, тому можете сміливо звертатись до них. Ті питання, які неможливо вирішити, як-то кажуть, на місці і які потребують втручання народного депутата, будуть неодмінно мені переадресовані. Особисті прийоми будуть регулярними, тому що це частина моєї депутатської роботи. Дякую за розуміння».
Сайт ВР інформує, що у народного депутата Грищенко— 10 помічників, із них троє працюють за трудовим договором, інші — на громадських засадах. Одначе, хто вони, як дізнатися простим смертним їх координати, аби, в разі потреби, вийти на зв’язок?
«Та, як би там не було, ми розуміємо, що потрібно іти до людей. Мережу приймалень будемо розширювати, про що буду неодмінно повідомляти», — повідомляє тим часом Тетяна Грищенко через ті ж соцмережі, певно, не підозрюючи, що Малинський район досі покритий інтернетом лиш трохи більш як на третину.
Втім навіть для тієї третини ще б і про дні прийому інформували. Бо складається враження, що не лише форс-мажору хоче уникнути наш нардеп, а й виборців…