Садівництво з кожним роком набирає все більших обертів в українському агробізнесі, повідомила «Чоповицька громада» на своїй сторінці в Фейсбуці.

На територію Чоповицької об’єднаної територіальної громади прийшов потужний інвестор — Товариство з обмеженою відповідальністю «ФРУКТОВНИЦЯ», директор — Прокопенко Сергій Петрович. Основний вид діяльності — це вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і кущів. Компанія планує закласти сад на площі близько 44 га. Цьому передувало ретельне вивчення грунтово-кліматичних умов Чопівщини та підготовчі роботи. «ФРУКТОВНИЦЯ» займається садівництвом, що базується на сучасних технологіях, починаючи з вибору місця та грунту для закладки саду й завершуючи зберіганням та переробкою плодів.

22 жовтня 2019 року розпочато висадку перших саджанців трьох сортів вишень на площі близько 10 га. Народна мудрість каже: «Людина, яка посадила хоча б одне плодове дерево, — поставила собі пам’ятник при житті». У перспективі — вирощування суниці, малини, агрусу, порічок та ожини.

На фото: Чоповицький селищний голова Михайло Філоненко (зліва) побажав товариству успіхів та хороших урожаїв і посадив своє дерево.