Свято Покрови наші місцеві літератори почали святкувати не 14-го, а 12 жовтня, у Коростені. Саме там щороку в цю пору (найближчу до Покрови суботу) відбувається Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову», участь у якому традиційно беруть і малинчани. Нинішнє винятком не стало.

І досвідчені малинські поціновувачі художного слова, і початківці спробували сили у двох номінаціях — «Уроки прози» та «Поетичний марафон». Додому наші земляки привезли хоч і не гран-прі, але два перших місця: у прозі його виборов Микола Скуратівський (на фото — третій справа), а у поезії — Віктор Михайленко (на фото — третій зліва). Ну, а гарний настрій від живого спілкування у колі друзів розділи на усіх.

Літературну естафету Коростень передає Малину, адже 26 жовтня у нашому місті відбудеться 1-й Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль імені Василя Скуратівського «До Василя!». Про це у Коростені оголосила організатор його Ірина Кримська-Лузанчук, запросивши велику творчу громаду до нашого міста.

Фото зі сторінки в Фейсбук Наталії Єфименко.