Таким небагатослівним був під час свого представлення особовому складу Малинського відділення поліції її новий шеф

Наказ про призначення головним поліціянтом Малина підполковника Віталія Юлійовича Магалецького був підписаний 15 жовтня, і цього ж дня, у вівторок, він одразу був представлений особовому складу Малинського відділення поліції. Щоправда, поки що перед словом «начальник» є приставка «в.о.», але це тільки поки що, наголосив начальник слідчого управління ГУНП області Олександр Радченко, котрий і представляв малинським поліціянтам нового шефа.

До цього призначення Віталій Магалецький очолював Ємільчинське відділення поліції, яке за підсумками роботи 9 місяців цього року було визнано кращим в області. Тож, можливо, і Малинське новому керівникові вдасться вивести в лідери по розкриттю злочинності, а саме тяжких і особливо тяжких злочинів, чим, на жаль, не може похвалитись не тільки Малин, а й уся область, яка за цим показником тримається четвертого місця ззаду.

— У вас дуже потужний підрозділ, — зазначив при цьому Олександр Радченко, — але останнім часом ви дуже здали свої позиції…

Серед першочергових завдань, які окреслили перед новим начальником Малинської поліції, це й «усунути некомплект» особового складу відділення, який на сьогодні складає 14 чоловік.

— Чомусь людям некомфортно стало працювати при попередньому начальникові, — не приховував представник з області.

Новопризначений же керівник Малинського відділення поліції, коли йому надали слово, пообіцяв цю проблему ліквідувати вже до цієї п’ятниці.

Вірити, що так і буде, хочеться після знайденої в інтернеті інформації «І новий начальник, і сім автівок», датованої 5 грудня 2017 року, одразу після призначення Віталія Магалецького начальником Ємільчинського відділення поліції. Місцева газета тоді писала: «Не встиг змінитись керівник відділення поліції, а районом поповзли чутки про появу нових службових машин. «НТ» («Народна трибуна» — Ємільчинська газета — прим. «СП») вирішила з’ясувати, наскільки це відповідає дійсності у нового очільника Віталія Магалецького.

Він розповів про поповнення автопарку правоохоронців сімома авто («Міцубісі Аутлендер», «Хонда Аккорд», «Субару Аутбек», ВАЗ-2110), які зберіг, коли займав різні посади у підрозділах головного управління поліції (деякі з них — новісінькі, деякі — реанімував). Тому після призначання ці автівки йому й віддали.

«Сьогодні зранку працює два екіпажі. Вся техніка до часу вирішення кадрового питання у районі не знаходиться, — зазначив новий начальник., — Думаю, на це потрібен десь тиждень.

…До Ємільчинського відділення поліції додалось 16 представників Головного управління поліції, які згодом увійдуть у штат. Окрім того, на роботу прийдуть троє випускників вишів».

З його ж біографічної довідки відомо, що народився новий чальник Малинських поліціянтів у Житомирі 11 червня 1978 року. Закінчивши місцеву школу, вступив до комерційного технікуму, в якому отримав спеціальність товарознавця. Із 1997-го по 1998-й служив у лавах ЗСУ.

Його професійний шлях почався з 1999 року в обласному управлінні МВС. Закінчив академію внутрішніх справ за спеціальністю правознавство, і того ж 2005-го року став заступником командира взводу супроводження. На різних посадах працює у цьому ж взводі до 2015 року. Далі — командир роти дорожньо-патрульної служби. У 2017 році — заступник начальника управління превентивної діяльності — начальник відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. Після скорочення цього підрозділу й до моменту призначення працює помічником начальника ГУНП у області.