У місті з літа комунальники розпочали облаштовувати тротуари й пішохідні доріжки прибудинкових територій. Багато в кого це викликало ряд запитань і обурення, якими рясніли соцмережі. Утім були й схвальні відгуки — нарешті, дійшли руки у нашої влади й до цього.

На запитання журналіста «Соборної площі» відповів директор КП «Благоустрій» Микола Стурчак.

— На яких вулицях вдалося облаштувати пішохідні доріжки?

— Влітку наші працівники замінили асфальтне покриття на вулицях Грушевського, площі Соборній біля школи мистецтв та суду, в мікрорайоні ГМП. На ці цілі з міської казни спрямували 100 тисяч гривень. Нове асфальтне полотно з’явилосся загалом на площі 239 квадратних метрів. Для цього в Бородянці закупили 25 тонн асфальту.

— А чому тротуари асфальтували якось вибірково, як ось по Грушевського, з боку РАГСу?

— Біля приміщення РАЦСу  справді певний шматок полотна ми залишили з дірками, бо нині там тривають ремонтні роботи фасаду цієї будівлі, а тротуар у їх найближчих планах вони хочуть  викласти плиткою. Тому ми чекаємо, поки ці роботи будуть виконані, а опісля закінчимо й свій фронт робіт у цьому мікрорайоні міста.

— Чимало, за що люди дякують, «вдягнули» в новий асфальт і прибудинкових територій.

— Так. На цей вид робіт депутати міськради спрямували 1 мільйон гривень, а ми придбали 108 тонн асфальту. Запланований обсяг робіт уже виконали на вулицях Дорошок, Гагаріна, Стуса. Після проведенням водопонижуючих заходів працівниками ТОВ «Малин Енергоінвест» завершимо до кінця нинішнього року заплановані роботи на вулицях Тараскіна та в мікрорайоні БАМу.

Усе це добре, але пересічні малинчани, особливо літні люди та інваліди, котрі пересуваються на інвалідних візках, не задоволені тим, що заміна асфальтного покриття на вулицях міста в різних мікрорайонах відбувається за принципом: «тому дам, а тому не дам». Приміром, поряд із пішохідним переходом біля ЗОШ №3 ще минулого року розкопали комунікації, які пізніше засипали піском і поламаним асфальтом. Тепер люди їздять і ходять цим відрізком шляху, пригальмовуючи та вивертаючи ноги через ці незручності.

А коли влітку клали асфальт біля магазину «Париж», що належить родині першого заступника міського голови Петра Піковського, помітив люд, заїзд до нього з вулиці Грушевського ретельно вкатували до десятка людей, на місці було й все начальство, а хід робіт контролював особисто Петро Валентинович. На інших ділянках такого пожвавлення й контролю не було.

Віктор ОСТАПЕНКО.