Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив цими днями добре відомий малинчанам Віталій Журавський, який поступився в передвиборчій гонці до ВР нинішньому нардепу від нашого округу Тетяні Грищенко.

«44 народних депутати від «Слуги народу», — написав він, —  заблокували скасування депутатської недоторканності.  Хоча нардепи і виключили з Конституції норму про імунітет народних обранців, одначе у КПК та законі про статус народного депутата залишаються норми, які вимагають дозволу парламенту для, наприклад, прослуховування чи обшуку депутата.

Якщо ці норми не прибрати, то навіть після вступу в силу змін до Конституції, розслідувати злочини депутатів буде майже неможливо. Бо для слідчих дій щодо них все одно треба дозвіл Ради.

Серед депутатів із числа тих, хто проігнорував заклик Зеленського покласти край недоторканності, затесалася і колишня безробітна няня Тетяна Грищенко (на фото (див. 1 стор. — прим. ред.) — lady in red) з округу №66. Дамі з сумнівною репутацією видно є чого боятися. А Ви як думаєте?» — запитав Журавський і додав:

«На фото: лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія марно намагається пояснити групі «невдоволених», що вони вчинили невірно».

Тим часом

Грищенко відповіла: Журавський спекулює

Пост у відповідь на сторінці в Фейсбуці народного депутата України Тетяни Грищенко не забарився:

«Іще раз про недоторканість. Інформація про те, що я не голосувала за законопроект 1009 не відповідає дійсності! Моя позиція є однозначною: рівним перед Законом мають бути всі! Чому ця позиція не відобразилась у протоколі голосування? — Усе просто: мій голос, як і голоси інших моїх колег не були враховані тільки тому, що спікер на той момент зупинив процес голосування. Як ви знаєте, законопроект повернуто на повторне друге читання. Відбудеться ще одне голосування, яке всім усе покаже. Просити не спекулювати на цьому зараз не буду, бо це безглуздо. Хто хоче, — нехай спекулює… Своїм виборцям відповідально заявляю: я свідомо підтримала, підтримаю і буду підтримувати законодавчі ініціативи Президента, тому що ми йшли на вибори однією командою, нас об’єднують одні й ті самі цінності, а саме любов до України та її народу і щире прагнення змін на краще. Слава Україні!»