Два випадки шахрайства зафіксували малинські поліцейські минулого тижня

Один із малинчан на сайті ОLX натрапив на оголошення про працевлаштування за кордоном та, зв’язавшись із роботодавцем через мобільний додаток «Вайбер», домовився про роботу в Швеції. Опісля чоловікові надіслали на «електронку» договір про співпрацю та повідомили суму в євро, яку слід було надіслати нібито для купівлі квитків. Гроші він надіслав, після чого «представник компанії» перестав виходити на зв’язок.

А за кілька днів потому на цьому ж сайті малинчанка натрапила на оголошення про продаж велосипеда й одразу зателефонувала на вказаний номер. Домовившись про купівлю-продаж, жінка цього ж дня перевела через банківський термінал обумовлену суму, але до сьогодні, як кажуть, ні торби, ні груш, а телефон «продавця» велосипеду — «поза зоною досяжності»…

Заявниця цього ж дня перерахувала необхідні кошти через термінал на банківську картку, але велосипеда не отрималаще й нині. Телефон невідомого співрозмовника-продавця сповіщає, що «абонент знаходиться поза зоною досяжності».

А ось літню пенсіонерку обдурити не вдалося. Жінка проживає в Луках наприкінці села, сама.

Днями до неї на обійстя навідалась невідома молодиця, аби нібито поміняти 500-гривневі купюри. Коли ж бабуся відмовилась винести з хати гроші, незнайомка зазначила, що їй потрібно ще описати худобу, яку утримує старенька.

На допомогу шахрайці поспішив ще й чоловік, щоб під приводом показати свою живність відволікти увагу власниці обійстя й проникнути до господи та знайти сховок грошей.

Натомість бабуся виявилась «міцним горішком» і зуміла зорієнтуватись у шахрайських намірах непроханих гостей, налякала їх поліцією, після чого вони накивали п’ятами в невідомому напрямку.