Так на сесії обласної ради охарактеризував роботу керівника САД голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Депутати обласної ради звернулися цього тижня до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення, стан яких відіграє важливу роль для розвитку економіки як Житомирщини, так і України в цілому.

Під час обговорення даного звернення на сесії облради, що відбулася цього тижня, депутати доповнили його і вирішили направити звернення до Прем’єр-Міністра України, Мінінфраструктури та Укравтодору щодо звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадія Савченка. Адже за словами голови ОДА Віталія Бунечка, саме на Службу автомобільних доріг у Житомирській області надходить найбільше скарг та нарікань.

«Такого негативу до Служби автодоріг немає у жодному регіоні. Сесія обласної ради є надважливою подією в області. А Геннадій Савченко ігнорує і просто саботує. Довіри до нього немає», — сказав новий очільник області.

Після голосування один із депутатів звернув увагу й на занепад діючих філій Служби автомобільних доріг у районах.

«До цього всього я би хотів звернутися до депутатів. Сьогодні штучно банкрутуються районні ДЕД. Їх залишилося 4-5. Сьогодні підприємство, яке має 5 тисяч уставного капіталу і дві іржаві лопати, виграє тендер по ремонту доріг у всій області, наймаючи підприємців, яке це все роблять. А районні організації з хорошим професійним колективом, технікою стоять без роботи. Хочу звернути увагу вашу на те, що треба знайти рішення цієї проблеми», — висловився депутат облради Сергій Ковердун.

На що голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма відповів: проблема є, однак вплинути на таку ситуацію депутати не можуть.

«Райавтодори, ДЕУ, ДЕД — це структурні підрозділи облавтодору. На сьогоднішній день вони підпорядковуються САДу. Ми з вами прийняли звернення до районів: або продайте, або передайте їх у комунальну власність. Але, на жаль, так вибудоване законодавство, що держава не хоче їх передавати. І сьогодні в облавтодорі, якщо я не помиляюсь, заборгованість 55 мільйонів гривень. Сьогодні вони майже в стадії банкрутства, але я можу помилятись. Я готовий підтримати, звертатись до «Укравтодору», але не впевнений, що він вирішить, бо майно державне. Як його передати, купити, як його зробити? А стурбованість поділяю вашу, ви праві», — завершив обговорення голова обласної ради Володимир Ширма.